Strona główna 0_Slider Arcyciekawy bój: IgnerHome Polonia-Stal Świdnica – Górnik Wałbrzych

Arcyciekawy bój: IgnerHome Polonia-Stal Świdnica – Górnik Wałbrzych [RELACJA LIVE]

0

Przed nami oficjalna inauguracja sezonu 2022/2023 na boiskach IV ligi dolnośląskiej. Piłkarze IgnerHome Polonii-Stali Świdnica podejmują Górnika Wałbrzych. Zapraszamy do śledzenia RELACJI LIVE.

Do rozpoczęcia spotkania kilka minut.

Rozpoczynamy spotkanie

Skład gospodarzy: Kot, Moskwa, Salamon, Kasprzak, Kozachenko, Sowa, Białasik, Traczyk, Orzechowski, Kotyla, Trzepacz.

5′ – blisko otwarcia wyniku meczu biało-zieloni – piłka po rykoszecie od obrońców Górnika wychodzi poza linię końcową.

9′ – piłka dorzucona w okolice 7 metra – bardzo niefortunne zagranie Sowy, który umieszcza piłkę we własnej sieci – Górnik prowadzi 1:0!!!

14′ – bardzo mocno zaczynają naciskać świdniczanie – Górnik cofa się mocniej do defensywy

16′ – fantastyczne uderzenie Białasika z dystansu – fenomenalna interwencja Steca!

19′ – zaciekle atakują gospodarze – Traczyk dogrywa do Białasika, ten znów uderza na bramkę Górnika, ale i tym razem lepszy golkiper.

23′ – za nami połowa pierwszej odsłony – cały czas inicjatywę posiadają miejscowi, ale po samobójczym trafieniu naszej ekipy górą na razie goście.

25′ – z lewej strony dobrze futbolówkę dorzuca Kasprzak – niestety niedokładnie główkuje Trzepacz.

26′ – znów uderzamy na bramkę Górnika – w środek bramki i skończyło się na zagrożeniu.

28′ – odpowiedź wałbrzyszan – Chajewski strzela nad poprzeczką.

30′ – rzut wolny z okolicy linii bocznej pola karnego – źle wykonujemy ten stały fragment gry.

36′ – znów groźnie w polu karnym Górnika – „dzień konia” na razie bramkarza Górnika – Szymona Steca. Tym razem golkiper wyłapał uderzenie Orzechowskiego.

38′ – na strzał z dystansu zdecydował się Niedźwiecki – piłka przeleciała nad poprzeczką.

44′ – Traczyk jak slalomowe tyczki minął czterech obrońców Górnika, lecz na koniec przegrał pojedynek ze Stecem!

45′ – rzut rożny dla świdniczan – akcję zamyka Białasik, ale strzela bardzo niedokładnie.

koniec pierwszej połowy – goście prowadzą 1:0 po samobójczym trafieniu świdnickiej ekipy.

46′ – rozpoczynamy drugą odsłonę meczu.

48′ – Traczyk wykłada piłkę Sowie – ten z kilku metrów fatalnie pudłuje.

48′ – kontra Górnika – piłka przelatuje obok bramki świdnickiej drużyny.

50′ – Sowa mocno strzela z dystansu, ale niestety również niedokładnie.

55′ – z okolicy linii pola karnego kropnął Orzechowski – piłka mija światło bramki.

59′ – świetna wrzutka Sowy – główkuje znakomicie Salamon i mamy 1:1!!!

63′ – kolejna fenomenalna okazja świdnickiego zespołu – Trzepacz z kilku metrów głową uderza wprost w Steca.

64′ – znów zatrudniony bramkarz Górnika. Blisko gola Kozachenko.

67′ – znakomicie piłkę z prawej strony dorzucił Moskwa – głową akcję zamknął Trzepacz – prowadzimy jak najbardziej zasłużenie 2:1!!!

74′ – potężna ulewa nad stadionem OSiR-u.

76′ – sędzia nie przerywa gry – warunki diametralnie się zmieniły. Bardzo trudne warunki do gry.

76′ – Filipczak zastępuje Białasika.

80′ – Trzyna wchodzi na boisko za Trzepacza.

85′ – Kozachenko próbował zaskoczyć bramkarza Górika strzałem w samo „okienko”. Niestety ta próba minimalnie niedokładna.

86′ – Migas zmienia Traczyka.

90′ – sędzia dolicza 5 minut.

90+1′ – Dyś zastępuje Orzechowskiego.

90+5′ – zasłużona wygrana świdnickiego zespołu 2:1!!!