Strona główna 112 Wypadek z udziałem autokaru świdnickiego przewoźnika w woj. zachodniopomorskim

Wypadek z udziałem autokaru świdnickiego przewoźnika w woj. zachodniopomorskim [FOTO]

0

Autokar turystyczny należący do jednego ze świdnickich przewoźników, którym podróżowali mieszkańcy regionu wracający znad morza, uczestniczył w zdarzeniu drogowym, do którego doszło we wtorkowe popołudnie w okolicach Myśliborza (woj. zachodniopomorskie). W wyniku wypadku nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń.

zdjęcie nadesłane przez czytelnika portalu Swidnica24.pl

Zgłoszenie o zdarzeniu drogowym wpłynęło do stanowiska kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Myśliborzu o godzinie 16.40. Ze zgłoszenia wynikało, że do kolizji doszło na złączeniu drogi wojewódzkiej nr 119 oraz drogi krajowej nr 26, w okolicy stacji benzynowej, a w zdarzeniu brały udział autokar oraz samochód ciężarowy. Po dojeździe zastępów na miejsce zdarzenia stwierdzono, że na jednym pasie stoi załadowany drewnem pojazd ciężarowy z przyczepą, a także autokar – opisuje mówi mł. kpt. Piotr Lewandowski z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Myśliborzu.

Autokarem podróżowało 29 osób oraz kierowca. W wyniku zderzenia dwie osoby uskarżały się na dolegliwości bólowe, ale po przebadaniu przez zespół ratownictwa medycznego nie wymagały hospitalizacji i pozostały na miejscu – dodaje.

/mn/

zdjęcia nadesłane przez czytelnika portalu Swidnica24.pl

Poprzedni artykułŁadowarki kołowe – podnoszące maszyny budowlane
Następny artykułFototapeta z lasem we mgle? Zobacz propozycje