Strona główna 0_Slider Mistrzowie parkowania

Mistrzowie parkowania [FOTO]

0

Zastawione samochodami chodniki i trawniki, wjazdy na posesje, a także nietypowe lub niezgodne z przepisami parkowanie, utrudniające życie pozostałym zmotoryzowanym – na takie problemy najczęściej wskazują czytelnicy Swidnica24.pl, nadsyłający zdjęcia do cyklu „Mistrzowie parkowania”. Kto tym razem przykuł uwagę mieszkańców Świdnicy, Świebodzic i Pszenna?

Ul. Franciszkańska:

Ul. Franciszkańska. Autor zdjęcia opisuje: Zdjęcie z wczoraj (20.07.2022, przyp. red.), zrobione przy ul. Franciszkańskiej o godz. 15:03. Auto nie było na sygnale, więc obowiązywały je takie same przepisy, jak wszystkich. Na przykład, zakaz parkowania i postoju.

Ul. Okrężna:

Ul. Rolnicza:

Ul. Wróblewskiego:

Ul. Sportowa w Świebodzicach:

Ul. Nadbrzeżna w Pszennie:

Przypominamy, że art. 97 § 1 pkt 3 Kodeksu postępowania w sprawach o wykroczenia wprowadza możliwość nakładania grzywien w drodze mandatu karnego, gdy popełnienie wykroczenia ujawniono jako materiał zarejestrowany na urządzeniach technicznych należących do obywateli (telefony, kamery, rejestratory jazdy). Wystarczy opisane zdjęcie (z podaną datą i miejscem wykonania) lub film przekazać lub przesłać do straży miejskiej lub na policję. Należy podać swoje imię i nazwisko. Zgłaszający musi liczyć się z tym, że może zostać powołany na świadka. Adres e-mail świdnickiej straży miejskiej:  [email protected], adres e-mail policji: [email protected]

Na zdjęcia do cyklu „Mistrzowie parkowania” czekamy pod adresem [email protected]. Prosimy dopisać, gdzie zostało wykonane zdjęcie.

/opr. red./

Poprzedni artykułKolizja z karetką [FOTO]
Następny artykułW nocy mogą przejść burze z gradem