Strona główna 0_Slider Kolorowe szaleństwo, mydlane bańki i koncerty. Zbliża się Festiwal Młodych

Kolorowe szaleństwo, mydlane bańki i koncerty. Zbliża się Festiwal Młodych

0

Będzie radośnie i kolorowo, a wszystko w rytm muzyki w wykonaniu lokalnych artystów – zapowiadają organizatorzy festiwalu kolorów i baniek mydlanych, który już w najbliższą sobotę, 30 lipca odbędzie się na stadionie miejskim w Jaworzynie Śląskiej. Podobne jak w poprzednich latach, również w Świdnicy zorganizowany zostanie Festiwal Kolorów. Imprezę zaplanowano na zakończenie wakacji i odbędzie się ona 26 sierpnia w Parku Centralnym.

To będzie święto radości. Nasza impreza skierowana jest do wszystkich, bez wyjątków i bez ograniczeń wiekowych. Poczuj magię zabawy, obrzucaj się kolorowymi proszkami holi i puszczaj bańki mydlane ze swoimi znajomymi. Sobotnie popołudnie wypełni radość i uśmiech. Czekają na Was animacje, konkursy i zabawy. A to wszystko przy skocznych dźwiękach muzyki rozrywkowej w wykonaniu świetnego DJ’a – zachęcają do udziału w wydarzeniu organizatorzy.

Uczestnicy wydarzenia już od godz. 16.00 będą mogli obrzucać się proszkami holi i puszczać bańki mydlane. Natomiast od godz. 18.15 na scenie będą prezentować się lokalni artyści. Jako pierwsi wystąpią Kacper Cajzer oraz Oliwia Walicka. Następnie koncert da Arthur Samuel (Artur Pojasek), który zagra wraz z zespołem w składzie: Kacper Kwiatkowski (perkusja), Bartosz Bednarz (bas), Tymoteusz Jaśkow (klawisz). Po koncercie na estradę wkroczy HEALER, czyli Mateusz Chochołek, który do 23:00 poprowadzi House Party przy muzyce klubowej (Chicago House, Disco House i Nu House).

Program imprezy

  • 16:00-19:00 – festiwal kolorów i baniek mydlanych,
  • 18:15 – występ Karola Cajzera,
  • 18:45 – koncert Oliwii Walickiej,
  • 19:30 – koncert Arthur Samuel,
  • 20:30-23:00 – House Party, gra HEALER.

Karol Cajzer

Młody, zdolny, radosny i pełen charyzmy. Trzynastoletni wokalista Akademii Rozwoju Talentów. Największy fan Dawida Podsiadło, Baranovskiego i Ralpha Kamińskiego. Ogromnie wrażliwy chłopak z ogromnym pokładem pozytywnej energii. Kocha zwierzęta, a jego największym marzeniem jest zagrać na Openerze.

Oliwia Walicka

Żywiołowa wokalistka pochodząca z Pieszyc. Na scenie pokazuje wielką energię. W 2019 roku wystąpiła w drugiej edycji „The Voice Kids”. Jest laureatką wielu przeglądów piosenki i konkursów wokalnych.

Arthur Samuel

Poza sceną znany jako Artur Pojasek. Młody wokalista, instrumentalista, kompozytor i autor tekstów z Jaworzyny Śląskiej. Dużo koncertuje, a jego dorobek artystyczny obejmuje Ep’kę pod tytułem „Repeat”. W ostatnim czasie pojawił się singiel „Źródło życia” promujący kolejny album „Backspace”. Jak piszą recenzenci – „Tym razem artysta zwiększa tempo i prezentuje swoją — jak dotąd — najbardziej energetyczną i porywającą do zabawy odsłonę.” Wydawnictwo ukaże się 22 lipca.

Healer

Pod tym pseudonimem artystycznym kryje się Mateusz Chochołek. Pochodzący z Jaworzyny Śląskiej charyzmatyczny kompozytor i instrumentalista. W trakcie swojej kariery muzycznej brał udział w wielu projektach muzycznych jako perkusista, kompozytor, producent i wykonawca live act. Obecnie koncentruje się na tworzeniu muzyki elektronicznej, głównie z gatunku techno i house. Z jego aktualną twórczością można zapoznać się w serwisie SoundCloud.

/UM Jaworzyna Śląska, opr. mn/

Poprzedni artykułJaką funkcję pełnią tablice na słupach energetycznych?
Następny artykułNajlepszy odkurzacz domowy – jaki wybrać?