Strona główna Sport Piłka ręczna Zawodniczka Victorii w kadrze Polski!

Zawodniczka Victorii w kadrze Polski!

0

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołał świebodziczankę do kadry narodowej juniorek młodszych (rocznik 2006 i zawodniczki młodsze) na cykl akcji szkoleniowych. Podopieczna trenerki Dominiki Daszkiewicz-Kwadrans przebywa obecnie na zgrupowaniu szkoleniowym w Szczyrku, a w nadchodzący weekend rozegra razem z biało-czerwoną kadrą mecze międzypaństwowe w Pradze.

Martyna Szczepanik wraz ze swoją drużyną z Victorii Świebodzice jest wielokrotną mistrzynią Dolnego Śląska w piłce ręcznej oraz brązową medalistką tegorocznych mistrzostw Polski juniorek młodszych, podczas których wyróżniona została również dwoma nagrodami indywidualnymi. Sięgnęła po tytuł najlepszej strzelczyni całego turnieju oraz znalazła się w najlepszej siódemce krajowego czempionatu rozgrywanego w Zabrzu.

Warto dodać, że Martyna Szczepanik uczęszcza do I klasy Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej w Świebodzicach i wraz z koleżankami ze szkoły wywalczyła tytuł Mistrza Dolnego Śląska w Licealiadzie – wojewódzkich rozgrywkach piłki ręcznej szkół średnich.

/MDvR/

Poprzedni artykułRemont drogi Bystrzyca Górna-Bojanice. Czy tak powinien wyglądać?
Następny artykułAmbasador Kanady na festynie w Świdnicy. Otwarcie Centrum Edukacji Ekologicznej