Strona główna Zwierzaki Wystraszony Staples przeszedł metamorfozę. Teraz czeka na kochający dom

Wystraszony Staples przeszedł metamorfozę. Teraz czeka na kochający dom

0

Kilkuletni psiak był bardzo wystraszony i bał się kontaktu z człowiekiem. Otoczony troską w końcu odważył się wyjść na pierwszy spacer. Przeszedł całkowitą metamorfozę. Staples znajduje się pod opieką FMP Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy i czeka na nowy, kochający dom.

Staples przebywa w świdnickim schronisku od listopada 2021 roku. Został odłowiony w gminie Miłkowice.

Uwielbiamy się dzielić z Wami takimi rzeczami, ponieważ jesteśmy dumni z tego jak zmieniają się nasze zwierzęta pod okiem pracowników, wolontariuszy i oczywiście dzięki Wam […] był bardzo wystraszony i przez bardzo długi czas nie wychodził z budy, nie chciał kontaktu z człowiekiem, nie wychodził, a nawet na nas nie patrzył. Bardzo długi czas poświęciła mu wolontariuszka Bogusia, która spędzała każdą wolną chwilę po prostu siedząc u niego w boksie. Po pewnym czasie, małymi kroczkami Staples zaczął wychodzić z budy i nieśmiało poznawał wolontariuszkę. Aż w końcu – udało się! Staples zrozumiał, że świat nie jest straszny i poza budą też może być fajnie! Psiak wyszedł na pierwszy spacer oraz kilka następnych – spójrzcie jaki szczęśliwy! W ostatnich dniach Marta go ostrzygła i wykąpała, piękny prawda? Pozbył się zbędnych kołtunów, zbyt długiej sierści i brzydkiego zapachu. Teraz już w pełni Staples poleca się do adopcji! Jest naprawdę cudnym i wdzięcznym psiakiem – informuje na facebooku świdnickie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt.

Historię Staplesa można przeczytać TUTAJ. Psiaka można wesprzeć także pod jego ogłoszeniem na stronie schroniska.

Schronisko podaje sposoby udzielenia pomocy:

Jeśli chciałbyś wesprzeć nasze działania możesz:

 • wpłacić datek dla zwierzaków!
  Fundacja Mam Pomysł
  07 1750 0012 0000 0000 3089 1082
  koniecznie z dopiskiem: „schronisko w Świdnicy”.
  Dla przelewów zza granicy:
  Kod BIC/SWIFT: PPABPLPKXXX
  nr rachunku IBAN: PL 07 1750 0012 0000 0000 3089 1082
 • Zrobić zakupy w naszym sklepie internetowym!
  Zapraszamy na www.fmpcharityshop.pl Twój 1 zakup wspiera 1 dzień utrzymania podopiecznego w schronisku. Dzięki Tobie możemy działać więcej i więcej! Bądź z nami i… Ratujmy wspólnie 1000 zwierząt rocznie!
 • Zrób dla nas zamówienie: Możesz dla nas zamówić karmę poprzez naszą partnerską stronę, gdzie można kupić karmę dla naszych zwierząt. Przy okazji własnych zakupów – możesz dorzucić coś dla naszych podopiecznych! https://dlazwierza.com/POMOC-dla-FMP-Schronisko-dla

/oprac. red./
/FMP Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy/

Poprzedni artykułDrugie podejście do „wojewódzkiej” obwodnicy Świdnicy. Jest przetarg na wykonanie koncepcji przebiegu nowej drogi
Następny artykułDni Goethego już w sobotę w Bagieńcu