Strona główna Sport Lekkoatletyka Ruszają zapisy na Żarowskie Biegi Strefowe!

Ruszają zapisy na Żarowskie Biegi Strefowe!

0

Po raz siódmy biegaczki i biegacze powalczą o triumf w Żarowskich Biegach Strefowych. Właśnie ruszyły zapisy do udziału w imprezie, która odbędzie się pod koniec września!

Z okazji dwudziestojednolecia żarowskiej podstrefy Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej ”INVEST-PARK” już 25 września wszyscy miłośnicy biegania będą powalczą na 5 oraz 10 kilometrów. Ci bardziej wytrwali, będą mogli spróbować swoich sił na obu dystansach. Do zgarnięcia są nagrody finansowe. Start zaplanowano przy ul. Armii Krajowej. Na boisku lekkoatletycznym przy SP w Żarowie na wszystkich czeka miasteczko biegowe, a tam każdy znajdzie coś dla siebie.

W ubiegłorocznych zawodach na koronnym dystansie 10 km zwyciężył Jan Kaczor z czasem 00:35:03. W kategorii pań najlepsza okazała się Aleksandra Jędrzejewska (00:36:05). Rekord trasy należy do Mateusza Demczyszaka, który na pokonanie 10 km potrzebował 30 minut i 48 sekund. Wśród kobiet najlepszy rezultat posiada wspomniana Aleksandra Jędrzejewska.

Głównym sponsorem sportowego wydarzenia jest niezmiennie Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna ”INVEST-PARK”. Organizator: Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie.

Zapisy pod linkiem: https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=6978&fbclid=IwAR0IvSxSsUBqnFH_btR9LU4594qKEXYF-9CI0fNb82pn8jaY2p_nMaYBleM

/GCKiS/

Poprzedni artykułWypadek z udziałem motocyklisty na Westerplatte
Następny artykułAustria liderem w Pucharze Narodów, Polska na trzecim miejscu