Strona główna Sport Piłka nożna Poznaliśmy zwycięzców Zakładowej Ligi Piłki Nożnej

Poznaliśmy zwycięzców Zakładowej Ligi Piłki Nożnej

0

Za nami ceremonia zakończenia Zakładowej Ligi Piłki Nożnej OSiR-u Świebodzice. Celem zmagań w tej lidze było zrzeszenie, integracja i zaproszenie do sportowej rywalizacji firm ze Świebodzic.

– Jak widać po frekwencji, założenia się spełniły, bowiem w całej lidze wystartowało 10 zespołów. Mecze odbywały się w świetnej, ale ambitnej i sportowej atmosferze. Każdy zespół walczył do końca o choćby jeden punkt. Była to naprawdę dobra zabawa, której przyglądali się kibice swoich drużyn, przychodząc na mecze. Mogę otwarcie powiedzieć, że rozgrywki zdały egzamin. Gratuluję wszystkim, bez względu na zajęte miejsca – dodał Jarosław Pizuński, prezes OSiR-u Świebodzice.

Wszystkie mecze odbywały się na boisku Orlik przy ul. Rekreacyjnej. Z całą pewnością uroku rywalizacji dodawały wieczorne mecze, przy sztucznym oświetleniu. System ligi był klasyczny, rywalizacja toczyła się każdy z każdym wraz z rundą rewanżową. Każdy zespół rozegrał podczas rundy jesiennej i wiosennej 18 spotkań. Najlepszą drużyną, a zarazem pierwszym mistrzem Zakładowej Ligi Piłki Nożnej OSiR-u Świebodzice został Promont. Srebrne medale zawisły na szyjach piłkarzy Kelvion, a na trzecim miejscu zmagania zakończyli dzielni Strażacy. Bezapelacyjnym królem strzelców okazał się Marcin Bałut, deklasując swoich przeciwników o ponad 40 trafień.

Klasyfikacja końcowa Zakładowej Ligi Piłki Nożnej OSiR-u Świebodzice:
1. Promont
2. Kelvion
3. Straż Pożarna
4. Masterform
5. Schneider
6. Metal-Plast
7. Schule
8. Urząd/OSiR
9. ASC Workers
10. Enwar

/UM Świebodzice/

Poprzedni artykułWakacje w mieście nie muszą być nudne! Kolejna edycja „Lata na podwórku” już od poniedziałku
Następny artykułZapraszają na pierwszy, tegoroczny turniej siatkówki plażowej