Strona główna Sport Piłka ręczna Oldboje zakończyli sezon na podium

Oldboje zakończyli sezon na podium

0

Dla najstarszych świdnickich piłkarzy ręcznych ostatnim akcentem sezonu 2021/2022 był udział w rozgrywanym w Obornikach Śląskich Memoriale Mieczysława Ogonowskiego Pamięci Szczypiornistów SPR Bór Oborniki Śląskie.

Na starcie turnieju stawiło się sześć drużyn, w tym ekipa Masters Świdnica. W fazie grupowej nasi zawodnicy stoczyli dwa bardzo zacięte pojedynki. Najpierw pokonali 11:10 Bór Oborniki Śląskie Blue, a następnie ulegli 14:15 Orlikowi Brzeg. Drugie miejsce w grupie dało prawo walki o trzecią lokatę w turnieju. Świdniczanie spisali się bardzo dobrze i pokonali 9:7 Bór Oborniki Śląskie Orange. Turniej wygrali szczypiorniści z Bochni, przed Borem Oborniki Śląskie Blue. Warto nadmienić, że w zespołach gospodarzy turnieju grali świeżo upieczeni mistrzowie Polski Masters w kategorii +45. Najlepszym zawodnikiem Masters Świdnica uznano Grzegorza Omańskiego.

Masters Świdnica: Grzegorz Kląskała, Marek Czajka – Łukasz Trzósło, Jacek Przenzak, Grzegorz Omański, Karol Zając, Tomasz Kurasiński, Damian Pikus, Krzysztof Kasprzak, Dariusz Stramek, Jakub Więcek,  Piotr Kuciński, Błażej Potocki.

Poprzedni artykułWładze miasta inwestują w kwiatki. Prawie ćwierć miliona złotych na letnie nasadzenia
Następny artykułLampa sufitowa do salonu – jak wybrać najlepszą?