Strona główna 0_Slider Nagranie z tragicznego wypadku na Krętej w rękach prokuratury

Nagranie z tragicznego wypadku na Krętej w rękach prokuratury

0

Świdnicka Prokuratura Rejonowa w Świdnicy wszczęła śledztwo w sprawie tragicznego wypadku, do którego doszło 3 czerwca na ul. Krętej w Świdnicy. Seniorka potrącona przez śmieciarkę nie przeżyła.

– W wyniku potrącenia przez śmieciarkę piesza doznała zmiażdżenia lewej kończyny – mówi prokurator rejonowy Marek Rusin. Kobieta trafiła do szpitala w Świdnicy, ale mimo podjętych przez lekarzy wysiłków, jej życia nie udało się uratować. Zmarła w nocy.

– Zostało wszczęte postępowanie w kierunku spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym. Udało się ustalić, jakiej firmy pojazd znajdował się w tym czasie na ul. Krętej i zabezpieczyć monitoring. Nie mogę podać szczegółów, ale nie było podstaw na postawienie zarzutów. Kierowca i dwaj pracownicy obsługi, którzy znajdowali się w pojeździe, złożyli zeznania, jednak byli przesłuchani w charakterze świadków – dodaje prokurator.

Prokuratura będzie prowadziła kolejne czynności wyjaśniające. – Niewykluczone, że zostaną powołani biegli – mówi prokurator Rusin.

/asz/

Poprzedni artykułBystrzycą popłynęła piana [FOTO]
Następny artykułSonia była trzymana w piwnicy, teraz szuka kochającego domu