Świdnicki Ośrodek Kultury oraz Klub Łaźnia zapraszają 18 czerwca na plenerowy koncert zespołu Srednusha. Będzie to pierwsza odsłona tegorocznej edycji Muzyka Mi Leży.

Etno-folkowa Srednusha to “bratnie dusze”, które szukają jedności w różnorodności. Muzyka tradycyjna to dla nich nie tylko inspiracja, ale przede wszystkim medium spotkania. Skład tworzą: Artur Korzekwa (cajon/stopa/przeszkadzajki), Darek Piechowiak (puzon/trąbka), Ola Knaś (śpiew/akordeon), Paweł Cychowski (śpiew/gitara akustyczna), Witold Kowaliszyn (cymbały strunowe/flety karpackie/duduk ormiański).
Wszystkie wydarzenia w ramach cyklu Muzyka Mi Leży rozpoczynają się o 20:00 a wstęp na nie jest bezpłatny.
/ŚOK/
![Gołębie opanowały scenę w Świdnicy. Młodzi alchemicy zachwycili nowym spektaklem „Dziób w dziób” [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/Alchemia-Teatralna-spektakl-Dziob-w-dziob-2026.06.24-6-238x178.jpg)








