Strona główna Sport Moto Letnia edycja Samochodowego Grand Prix Świdnicy odwołana

Letnia edycja Samochodowego Grand Prix Świdnicy odwołana

0

Automobilklub Sudecki poinformował o odwołaniu drugiej edycji Samochodowego Grand Prix Świdnicy, która miała odbyć się 19 czerwca.

Samochodowe Grand Prix Świdnicy skierowane jest do wszystkich miłośników sportów motorowych chcących sprawdzić swoje umiejętności na trasie jednego z odcinków specjalnych kultowego Rajdu Świdnickiego Krause. Trasa przygotowana i zabezpieczona dokładnie w ten sam sposób, jak podczas rajdu Mistrzostw Polski. – Cykl Grand Prix Świdnicy składający się z edycji wiosna, lato, jesień i zima daje możliwość spotkań amatorów z mistrzami kierownicy, utytułowanymi zawodnikami, którzy są autorytetami w kwestii prowadzenia samochodu, a także doskonałymi i skutecznymi popularyzatorami idei bezpieczeństwa ruchu drogowego – tłumaczył Karol Ferenc, rzecznik prasowy Rajdu Świdnickiego Krause.

Pierwsze zawody w ramach nowego cyklu organizowanego przez Automobilklub Sudecki odbyły się w kwietniu, tuż przed startem 50. Rajdu Świdnickiego Krause. Druga edycja planowana była na niedzielę, 19 czerwca. Zawody nie dojdą jednak do skutku. – Z powodów organizacyjnych runda „lato” Samochodowego Grand Prix Świdnicy decyzją dyrektora zostaje odwołana. Wszystkie dokonane wpłaty zostaną zwrócone jak najszybciej. Organizator przeprasza wszystkich zgłoszonych za zaistniałą sytuację – przekazano w komunikacie.

/mn/

Poprzedni artykułCo grają w kinie? [REPERTUAR CINEMA3D]
Następny artykułJak zadbać o dobrą pozycję strony w wyszukiwarce Google