Strona główna 0_Slider Kończymy sezon w Mirkowie

Kończymy sezon w Mirkowie [RELACJA LIVE]

0

Przed nami kończący sezon 2021/2022 mecz piłkarzy IgnerHome Polonii-Stali Świdnica, Biało-zieloni walczą na wyjeździe z wciąż walczącym o utrzymanie GKS-em Mirków. Start meczu 0 17.00k, zapraszamy do śledzenia tekstowej RELACJI LIVE.

Skład. Telicki, Czochara, Kasprzak, Salamon, Paszkowski, Sowa, Szuba, Białasik, Dyś, Myrta, Dubas.

1′ – rozpoczynamy spotkanie.

3′ – bardzo groźne uderzenie z okolicy narożnika pola karnego Czochary – piłka minimalnie mija światło bramki.

5′ – w składzie naszej ekipy kilka zmian – debiuty w wyjściowej jedenastce zaliczają w meczu o punkty nasi juniorzy – Wojciech Telicki, Wiktor Dyś i Kornel Czochara.

6′ – rzut rożny dla rywali – piłka po kontakcie z naszymi obrońcami wpada niestety do sieci – przegrywamy 0:1!!!

12′ – błyskawicznie doprowadzamy do wyrównania, a czyni do Wiktor Dyś strzałem z okolicy linii pola karnego – jest 1:1!!!

13′ – Dyś – żółta karta.

17′ – dośrodkowuje Dyś, główkuje Myrta – niecelnie.

21′ – dużo walki, Mirków nie odpuszcza i po prostu musi dziś walczyć o pełną pulę punktów, myśląc jeszcze zachowaniu ligowego bytu.

22′ – świetna interwencja Telickiego.

23′ – składna akcja gości zakończona precyzyjnym strzałem Białasika – prowadzimy 2:1!!!

25′ – strzelają z 16 metrów przeciwnicy – piłka mija jednak dalszy słupek bramki strzeżonej przez Wojtka Telickiego.

28′ – wymuszona zmiana – Białas zmienia Paszkowskiego.

30 ’ – Myrta uderza z dystansu – futbolówka przelatuje jednak nad poprzeczką.

34′ – rzut rożny dla gospodarzy. Mocno bita piłka i bardzo dobra interwencja Telickiego.

40′ – wychodzimy z bardzo dobrą akcją – Sowa trafia niestety tylko w boczną siatkę.

43′ – odpowiadają miejscowi – minimalnie chybiony strzał zza pola karnego.

45′ – koniec pierwszej połowy – prowadzimy 2:1.

46′ – rozpoczynamy drugą połowę. Zmiana w naszej bramce i wprowadzamy kolejnego młodego zawodnika z rocznika 2004. Wojtka Telickiego zastępuje Michał Przyborowski.

50′ – Szuba dośrodkowuje w pole karne – piłka spada pod nogi Dubasa, która trafia na 3:1!!!

53′ – boisko opuszczają Myrta i Dyś – w ich miejsce Zygadło oraz Migas.

54′ – rozkręcają się świdniczanie – Białasik dopada do piłki i z najbliższej odległości podwyższa rezultat spotkania – jest 4:1!!!

56′ – wychodzimy z kontrą 4 na 1 – niestety Migas z Białasikiem nieco sobie przeszkodzili i skończyło się na zagrożeniu.

62′ – kolejna zmiana w naszych szeregach i kolejny debiut zawodnika z drużyny juniorów starszych. Na boisku melduje się Mateusz Dubojski, zastępując Białasika.

65′ – długa piłka do Zygadły, nasz pomocnik wychodzi sam na sam z bramkarzem i pewnie trafia na 5:1!!!

67′ – w ostatniej chwili zablokowany Migas. Poprawka Sowy niedokładna.

68′ – Ilski wchodzi na boisko za Szubę.

72′ – najpierw świetne okazja dla gospodarzy, a następnie kontra świdniczan. Zygadło wykłada piłkę Dubasowi i mamy trafienie na 6:1!!!

78′ – ścigać próbował się z ostatnim obrońcą Zygadło, ale lepszy w tym starciu gracz rywali.

81′ – świetna okazja Migasa, nasz zawodnika najpierw nawinął obrońcę, ale następnie przegrał niestety pojedynek z bramkarzem GKS-u.

85′ – Zygadło dogrywa do Migasa – uderzenie naszego młodego zawodnika broni bramkarz mirkowian.

88′ – Czochara włącza się do akcji ofensywnej – trafie niestety tylko w boczną siatkę.

90′ – koniec meczu – wygrywamy 6:1!

Poprzedni artykułJubileusze, wędkowanie i świętowanie w Świebodzicach
Następny artykułPrzygotowani do gaszenia pożarów na medal! Zawody w Mokrzeszowie