Strona główna Artykuł sponsorowany Jak wybrać zaproszenia ślubne, które zapadną w pamięć?

Jak wybrać zaproszenia ślubne, które zapadną w pamięć?

0

Kwestia przygotowania zaproszeń ślubnych bardzo często lekceważona jest przez młodą parę – ich zakup wydaje się o wiele łatwiejszą sprawą niż kupno sukni ślubnej czy rezerwacja sali weselnej. Tymczasem warto pamiętać, że zaproszenie ślubne to pierwszy namacalny element ceremonii ślubnej, z jakim zetkną się nasi goście. Dobrze, gdy są estetyczne i przyciągają uwagę. Sprawdź, na co zwracać uwagę wybierając zaproszenia ślubne i zobacz ciekawe rodzaje zaproszeń, które można zamówić.

Na co zwracać uwagę wybierając zaproszenia ślubne?
Za przygotowanie zaproszeń ślubnych warto wziąć się odpowiednio wcześniej – najpóźniej cztery miesiące przed ślubem, ale już po wyznaczeniu jego daty i ustaleniu listy gości. Nie musimy decydować się na wybór najbardziej zdobnych zaproszeń, ale warto zadbać o to, by były estetyczne i eleganckie. W środku podajemy datę, godzinę i miejsce uroczystości. Para młoda może zamieścić tam również inspirujący cytat, fragment wiersza lub piosenki. W sklepach możemy znaleźć duży wybór zaproszeń ślubnych m.in. zaproszenia Glamur, Rustykalne, Boho a nawet te nietuzinkowe zaprojektowane specjalnie podwój styl wesela, czy zainteresowań Państwa młodych. Warto zwracać uwagę przede wszystkim na te z nich, które są estetycznie wykonane i swoim stylem pasują do charakteru uroczystości. Klasyczne, eleganckie zaproszenia w jasnym, stonowanym kolorze zawsze będą dobrym wyborem. Ciekawym pomysłem może być wybór kolorów nawiązujących do dekoracji sali czy bukietu panny młodej.

Zaproszenia ślubne rustykalne boho
W ostatnim czasie dużą popularnością cieszą się zaproszenia ślubne w stylu rustykalnym. Jeżeli wesele odbywa się na wsi, będzie to optymalny wybór. Z tym stylem doskonale komponują się wszelkie motywy roślinne i kwiatowe, a także sznurki i koronki. Zaproszenia ślubne rustykalne boho mogą być bardzo subtelne i z pewnością przypadną do gustu osobom o romantycznym usposobieniu.

Zaproszenia Glamur
Charakteryzują się wyjątkowymi złoceniami, elegancją, przepychem i luksusem – idealnie nadające się na ślub organizowany w luksusowych restauracjach, pałacach  dworkach. Zaproszenia ślubne Glamur charakteryzują się żywymi kolorami z dodatkiem elementów złoconych lub połyskliwych

Zaproszenia ślubne bilet lotniczy
Niebanalnym pomysłem może być wręczenie znajomym zaproszenia w formie „biletu lotniczego”. To doskonały wybór zwłaszcza dla tych par młodych, które uwielbiają podróżować. Zaproszenie, które imituje prawdziwy bilet lotniczy będzie przypominało miłe chwile spędzone w podróży i zwiastowało, że niebawem młodzi wyruszą w nową drogę, a weselni goście będą im towarzyszyli na jej początku.

Zaproszenia ślubne z własnym zdjęciem
Innym oryginalnym pomysłem może być wręczanie zaproszeń ślubnych z dowolnym, własnym zdjęciem. Można w tym celu wykorzystać na przykład zdjęcie z sesji narzeczeńskiej, zdjęcie z rodzinnego albumu, lub dowolne inne zdjęcie, które Wam się podoba. Tego rodzaju zaproszenia nie są jeszcze często spotykane, więc na pewno wyróżnicie się.

Warto też pomyśleć świętując swój jubileusz ślubu o zaproszenia z tej okazji. Zaproszenia na rocznicę ślubu można zlecić firmie zajmującej się wykonywaniem zaproszeń – często mają w swoje ofercie takie zaproszenia, które można dostosować na dowolna rocznicę. Rocznica ślubu to wyjątkowe wydarzenie w życiu pary, ale również całej rodziny, które warto spędzić w gronie najbliższych – wspominając młodość i świętując szczęście pary młodziej.

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułPo burzy nad regionem. Urząd Miejski w Jaworzynie Śląskiej bez łączności, pojedyncze interwencje strażaków
Następny artykułSpadło na samochód