Tradycyjnie, w związku z zakończeniem roku szkolnego, Galeria Świdnicka zaprasza uczniów, którym udało się zdobyć świadectwo z czerwonym paskiem po odbiór nagrody w postaci biletu do kina. Zaproszenia będą wydawane w sobotę, 25 czerwca.

Pochwal się świadectwem z wyróżnieniem i odbierz bilet do kina! Już w sobotę, 25 czerwca, w godzinach 10.00-12.00 zgłoś się do punktu promocji ze świadectwem z czerwonym paskiem i odbierz zasłużoną nagrodę – bilet do kina Cinema 3D. Akcja skierowana do uczniów wszystkich klas szkół średnich i klas 4-8 szkół podstawowych.
Ilość nagród ograniczona. Szczegóły w regulaminie na stronie: galeria-swidnicka.pl
/Komunikat Galerii Świdnickiej/
![264. rocznica bitwy pod Burkatowem. Rekonstruktorzy stoczyli bój [FOTO/VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/rekonstrukcja-bitwy-pod-Burkatowem-2026.06.27-57-238x178.jpg)
![Świdnicki basen letni oblegany. Mieszkańcy ruszyli szukać ochłody [FOTO/VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/Swidnica-basen-letni-2026.06.27-12-238x178.jpg)
![Magia nocy świętojańskiej zawitała do Parku Centralnego [FOTO/VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/Obrzed-Nocy-Swietojanskiej-w-Parku-Centralnym-2026.06.26-mix-238x178.jpg)






