Strona główna Zwierzaki Cezar czeka na kochający dom

Cezar czeka na kochający dom

0

Ma cztery lata i mieszka w świdnickim Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt. Jego opiekunowie mają nadzieję, że Cezar znajdzie dom i kochających właścicieli.

Ogłoszenie schroniska:

Cezar to psiak w typie owczarka, jest bardzo dużym i silnym psem, nie dajmy zwieść się jego wyglądowi. Z Charakteru to bardzo spokojny i bojaźliwy pies, spędził sporo czasu w gminnej przechowalni. Kiedy tylko osoba mu się nie spodoba, wyraźnie daje o tym znać. Mimo wszystko lubi ludzi, jednakże najpierw musi kogoś poznać i mu zaufać. Gdy już uda mu się wyjść na spacer to ochoczo idzie i obwąchuje teren. Widać, że spacer sprawia mu ogromną frajdę!

Uważamy, że jak tylko zaufa swojemu opiekunowi to będzie naprawdę wspaniałym kompanem. Zdecydowanie do domu z ogrodem, pies jest duży i będzie potrzebował teren do spożytkowania swojej energii. Pies bardzo nie lubi innych psów, a koty z pewnością pogoni. Odradzamy także do domu z dziećmi.

Więcej informacji: schroniskoswidnica.pl

Poprzedni artykułCmentarna kaplica wyremontowana
Następny artykułBilans nocnej burzy nad regionem: zalane piwnice i podwórka, awarie energetyczne. Najbliższe dni znów upalne [FOTO]