Strona główna 0_Slider Wygrać ostatni mecz rozgrywany w Świdnicy!

Wygrać ostatni mecz rozgrywany w Świdnicy! [RELACJA LIVE]

0

Piłkarze IgnerHome Polonii-Stali Świdnica rozgrywają dziś przedostatni w tym sezonie mecz o punkty, a ostatni mający miejsce na terenie Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. O godz. 17.00 podejmujemy na swoim terenie Bielawiankę Bielawa, zapraszamy na RELACJĘ LIVE z tego wydarzenia.

Zaczynamy w składzie: Kot, Paszkowski, Salamon, Stachurski, Kasprzak, Sowa, Szuba, Kusio, Białasik, Dubas, Myrta.

RELACJA VIDEO (Mariusz Ordyniec):

1′ – rozpoczynamy spotkanie.

4′ – spokojny początek meczu, ale z inicjatywą biało-zielonych.

7′ – dośrodkowuje w nasze pole karne B. Paszkowski, piłka ociera się o nogi naszych obrońców, lecz nie zaskakuje Kota i pewnie ląduje w jego dłoniach.

10′ – dużo walki w środku pola, ale jak na razie bez większego zagrożenia dla obu stron.

11′ – staramy się zaskoczyć bramkarza rywali strzałem głową – bezskutecznie.

11′ – kontra przeciwników – w ostatniej chwili interweniuje Kasprzak.

12′ – dośrodkowują z rzutu rożnego goście – akcję strzałem głową zamyka Peroński i jest 1:0!!!

17′ – z dystansu uderza Kusio – dobra interwencja Wajdy.

20′ – na nasza bramkę uderza Tomkiewicz – skutecznie spisuje się w bramce Kot.

21′ – znakomita okazja Myrty, nasz napastnik niestety niedokładnie przyłożył nogę i skończyło się tylko na zagrożeniu.

24′ – Paszkowski dośrodkowuje w pole karne – efektownie akcję zamyka Dubas i mamy remis 1:1!!!

29′ – znów blisko gola Myrta – nasz napastnik po dograniu piłki od Sowy trafia tylko w boczną siatkę – było blisko!

32′ – w odpowiedzi na naszą bramkę atakuje Tomkiewicz – strzał niecelny i od bramki rozpocznie Kot.

33′ – błyskawicznie atakują świdniczanie – Myrta próbował zaskoczyć Wajdę, lecz górą bramkarz Bielawianki.

38′ – wrzucają piłkę w nasze pole karne rywale – skutecznie broni nasi defensorzy.

39′ – Myrta minął B. Paszkowskiego, lecz jego próba wrzutki była już niedokładna.

40′ – z 16 metrów strzelał Paszkowski – zbyt lekko i ta próba nie zrobiła wrażenia na Wajdzie.

45′ – koniec pierwszej połowy – remis 1:1.

46′ – rozpoczynamy drugą połowę.

46′ – bardzo mocne uderzenie z dystansu Szuby – piłka o włos mija słupek bramki.

51′ – jeszcze raz z dystansu próbuje Szuba – futbolówka przelatuje nad poprzeczką.

54′ – Czochara zmienia Kusia.

55′ – z rzutu wolnego kropnął Kuriata – piłkę pewnie jednak złapał Kot.

56′ – rywale wykorzystują nasze błędy w ustawieniu – Kuriata uderzeniem z okolicy linii pola karnego trafia na 2:1!!!

61′ – Dubas dobrze dogrywa do Kasprzaka – ten nawija jednego z obrońców i zostaje w ostatniej chwili zablokowany – szkoda!

64′ – kolejna szansa na wyrównanie – tym razem Szuba uderza minimalnie niecelnie.

68′ – znów wyrównujemy po dokładnie 12 minutach od utraty gola. Precyzyjne uderzenie Myrty z dystansu na wagę trafienia na 2:2!!!

71′ – Białas zastępuje Salamona.

73′ – piłka trafia do naszej sieci, ale wcześniej sygnalizacja o spalonym zawodnika Bielawianki.

75′ – znakomita okazja na wyjście na prowadzenie – Wajda świetnie broni uderzenia Kasprzaka, dobitka Białasika niecelna.

77′ – znów zakotłowało się w polu karnym Bielawianki – nie możemy od kilku minut postawić kropki nad „i”.

78′ – trwa przerwa w grze, bowiem ucierpiał w starciu z rywalem Stachurski.

79′ – potrzebna jest zmiana – Ilski wchodzi na boisko za Stachurskiego.

81′ – po okresie goszczenia na połowie przeciwnika – tym razem pod nasze pole karne wybrali się rywale. Uderzenie jednak bardzo niedokładne.

83′ – w pole karne wpada Kasprzak – przegrywa jednak starcie z Wajdą.

84′ – na boisku robi się bardzo, bardzo dużo miejsca – obie ekipy mocno odczuwają już trudy dzisiejszej potyczki.

85′ – dobra interwencja Kota po strzale zawodnika Bielawianki.

86′ – Markowski i Staroń zmieniają Kasprzaka oraz Białasika.

90′ – wynik cały czas się nie zmienia – wkraczamy w doliczony czas gry.

koniec meczu – podział punktów po remisie 2:2.

Poprzedni artykułOd naukowych pokazów po słodką loterię. Rodzinny festyn w Pszennie [FOTO]
Następny artykuł10 milionów na rewitalizację dwóch śródmiejskich podwórek. Jak się zmienią?