Strona główna Wydarzenia Jaworzyna Śląska Posadzili 300 drzew

Posadzili 300 drzew [FOTO]

0

Mieszkańcy, wraz z członkami stowarzyszenia „Wspólnie dla Gminy Jaworzyna Śląska” oraz pracownikami Nadleśnictwa Świdnica, wzięli udział w akcji „Zasadź z nami las”. – Warto było poświęcić kilka godzin wolnego czasu na miłe chwile przy pracy na rzecz wspólnego, zielonego dobra – podkreślają organizatorzy.

fot. Wspólnie dla Gminy Jaworzyna Śląska

Sobotnie wydarzenie zostało zorganizowane przez stowarzyszenie „Wspólnie dla Gminy Jaworzyna Śląska” oraz Nadleśnictwo Świdnica. Uczestnicy akcji spotkali się przy leśniczówce w Pasiecznej, a następnie zabrali się za sadzenie nowych drzew w lesie przy drodze wojewódzkiej Świdnica-Strzegom.

Podczas akcji „Zasadź z nami las” posadzonych zostało około 300 drzew. Wszystko to dzięki wysiłkowi ochotników oraz członków stowarzyszenia. Na spotkaniu obecny był leśniczy, który wtajemniczył zgromadzonych w zasady urządzania lasu oraz specyfikę pracy leśnika. Nadzorował naszą pracę i wspierał. Po wysiłku przyszedł czas na wspólne ognisko – opisują organizatorzy, dziękując wszystkim uczestnikom akcji za wspólną pracę.

/Wspólnie dla Gminy Jaworzyna Śląska, opr. mn/

Poprzedni artykułNarodowy Dzień Zwycięstwa. „Pokój jest wartością, o którą należy dbać, o którą należy zabiegać” [FOTO/VIDEO]
Następny artykułBiegali i jeździli na rowerze… Fantastyczna i zaciekła walka podczas zawodów duathlonowych w Świdnicy! [195 ZDJĘĆ]