Strona główna Sport Pływanie Najmłodsze Rekiny walczyły w Zgorzelcu

Najmłodsze Rekiny walczyły w Zgorzelcu [FOTO]

0

Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się młodzi pływacy Klubu Sportowego Rekin Świebodzice (trenerzy: Daniel Rapczyński i Rafał Kwiatkowski) podczas ostatniej edycji XX Powiatowej Ligi Pływackiej „O Uśmiech Dziecka” rozgrywanej w Zgorzelcu.

Po rozegraniu sześciu startów w trzech edycjach najlepszy w kategorii chłopców do lat 8 okazał się Marcin Michaliszyn, a trzeci był Szymon Młynarczyk. W kategorii dziewcząt do lat 8 wicemistrzynią została z kolei Helena Obajtek. Dzielni pływacy po ostatnich zawodach wraz z trenerami i rodzicami wybrali się na pizzę. Każde dziecko otrzymało pamiątkowy dyplom i medal za udział w lidze pływackiej.

W zawodach wzięli udział: Antoni Wasik, Weronika Jankowicz, Karol Andruszkiewicz, Joanna Płoska, Marcin Michaliszyn, Helena Obajtek, Szymon Młynarczyk, Franciszek Dobrochowski, Jagoda Rochowiak, Aleksander Gadacz, Kacper Koźlak, Zuzanna Kowalczyk, Lena Szczepaniak, Franciszek Wittig, Mikołaj Gielata, Bartosz Klusaczek, Magdalena Hendżak, Amelie Gruchała, Bartosz Ciszewski, Kaja Wilman, Adam Kowalczyk, Maciej Salwa, Agata Rapczyńska, Wojciech Tekiela, Noël Gruchała, Maja Zaborowska, Krzysztof Makułowicz, Oliwia Tarkowska, Blanka Wiącek.

/MDvR/

 

Poprzedni artykułWiesław Kasprzyk honorowym obywatelem gminy Dobromierz
Następny artykułPonad 440 tysięcy złotych dla strażaków ochotników na zakup specjalistycznego sprzętu