Strona główna 0_Slider Mistrzowie parkowania

Mistrzowie parkowania [FOTO]

0

Zastawione samochodami chodniki i trawniki, wjazdy na posesje, a także nietypowe lub niezgodne z przepisami parkowanie, utrudniające życie pozostałym zmotoryzowanym – na takie problemy najczęściej wskazują czytelnicy Swidnica24.pl, nadsyłający zdjęcia do cyklu „Mistrzowie parkowania”. Kto tym razem przykuł uwagę mieszkańców Świdnicy i Żarowie?

Ul. Trybunalska:

Ul. Sarnia:

Ul. M.Kozara-Słobódzkiego. Czytelniczka zamieściła komentarz: „Zawsze staram się być wyrozumiała, ale od kiedy musiałam wezwać pogotowie a wjazd był zablokowany nie mam żadnych skrupułów.”:

Ul. Waryńskiego:

Ul. Wyszyńskiego:

Ul.Łukasińskiego:

Ul. M.Kunic:

Ul. Sadowa:

Ul. Strzegomska:

Ul. Niecała/Głowackiego:

Parking przy markecie w Żarowie:

Przypominamy, że art. 97 § 1 pkt 3 Kodeksu postępowania w sprawach o wykroczenia wprowadza możliwość nakładania grzywien w drodze mandatu karnego, gdy popełnienie wykroczenia ujawniono jako materiał zarejestrowany na urządzeniach technicznych należących do obywateli (telefony, kamery, rejestratory jazdy). Wystarczy opisane zdjęcie (z podaną datą i miejscem wykonania) lub film przekazać lub przesłać do straży miejskiej lub na policję. Należy podać swoje imię i nazwisko. Zgłaszający musi liczyć się z tym, że może zostać powołany na świadka. Adres e-mail świdnickiej straży miejskiej:  [email protected], adres e-mail policji: [email protected]

Na zdjęcia do cyklu „Mistrzowie parkowania” czekamy pod adresem [email protected]. Prosimy dopisać, gdzie zostało wykonane zdjęcie.

/opr. asz/

Poprzedni artykułJak wybrać najlepsze panele fotowoltaiczne
Następny artykułRaport resortu zdrowia o COVID-19