Strona główna Artykuł sponsorowany Maszyny czyszcząco-szorujące – wydajne i skuteczne

Maszyny czyszcząco-szorujące – wydajne i skuteczne

0
Każdy właściciel pomieszczenia o powierzchni przekraczającej 50 m2 musi szukać efektywnych metod sprzątania. W związku z tym, że tradycyjny mop to zdecydowanie za mało, aby doprowadzić podłogę do porządku, to warto zwrócić uwagę na maszyny czyszcząco szorujące. Ich zastosowanie nie tylko przyspiesza pracę. Poprawia też skuteczność sprzątania, a poza tym wymaga mniejszego nakładu sił.

Maszyny czyszcząco-szorujące dla najbardziej wymagających osób

Dużym atutem tego typu urządzeń okazuje się szeroka gama dostępnych modeli o różnorodnych parametrach technicznych. Dzięki temu łatwo dopasować maszynę do konkretnych potrzeb, a przede wszystkim wielkości i rodzaju pomieszczenia. Mimo że koszty związane z zakupem do niskich nie należą, to jednak trudno znaleźć osobę żałującą poniesionych wydatków. Nic dziwnego, skoro dzięki maszynie czyszcząco-szorującej można szybko i bez większego wysiłku usunąć zabrudzenia, a zarazem zadbać o ochronę posadzki.

Ciekawe opcje wyboru maszyny czyszcząco-szorującej

Każdy, kto staje przed dylematem, na jaki model się zdecydować powinien przede wszystkim zwrócić uwagę na kwestię wydajności oraz wielkość zbiornika na wodę i nieczystości. Znacznie ma ponadto źródło zasilania.

Maszyny kablowe czy bateryjne?

Wybór de facto zależy od tego, do jakiego pomieszczenia będzie urządzenie przeznaczone. Tam, gdzie są kłopoty z odpowiednią liczbą gniazd elektrycznych, to bez wątpienia lepszym wyborem jest model bateryjny. Jednak przy konieczności przemieszczania się na różne kondygnacje i braku windy trzeba postawić na lżejszy wariant kablowy. Warto też pamiętać, że opcja zasilana akumulatorowo pozwala na krótszy czas pracy bez przerwy – z reguły po około 2 godzinach wymaga ładowania.

Wśród modeli kablowych uwagę zwraca Viper AS510C o kompaktowych wymiarach, ale wydajności dochodzącej do 2100 m²/h. Maszyna ta jest wyposażona w silnik ssący o mocy 400 W i 50-litrowy zbiornik roztworu. Z kolei polecany model bateryjny to Viper AS710R wyróżniający się wydajnością na poziomie aż 4413m2/h. Dodatkowym walorem jest wygodne siedzisko dla operatora maszyny. Tego rodzaju maszyny czyszczące można zamówić w serwisie DoPorzadku.pl

Maszyna samojezdna czy prowadzona?

Oczywiste wydaje się, że przy powierzchniach wielkogabarytowych, które mają ponad 5000 m² zdecydowanie bardziej komfortowym rozwiązaniem okazują się wersje samojezdne. Z kolei maszyny czyszcząco-szorujące prowadzone idealnie się sprawdzają w mniejszych pomieszczeniach, które bez problemu można w dość krótkim czasie doprowadzić do porządku.

Ciekawym modelem samojezdnym jest wydajny i zaawansowany technologicznie Nilfisk CS 7010, który poradzi sobie z czyszczeniem ogromnych hal i magazynów. Wśród modeli prowadzonych warto zwrócić uwagę na kilka maszyn czyszcząco- szorujących Viper np. Viper Fang 32T.

Wszystkie zaprezentowane maszyny gwarantują zadowalającą skuteczność pracy, a zarazem okazują się łatwe w obsłudze.

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułKoncerty Ziemi Świdnickiej po raz piąty!
Następny artykułPlanują budowę kompleksu mieszkalnego w sąsiedztwie szpitala. Budowa pierwszego budynku komunalnego ruszy jeszcze w tym roku