Już 28 maja mecz finałowy Ligi Mistrzów UEFA: LIVERPOOL – REAL MADRYT w jakości Super HD widzowie zobaczą w kinach sieci Cinema3D.

Cinema3D wspólnie z Telewizją Polsat 28 maja br. pokaże finałowy mecz Ligi Mistrzów UEFA LIVERPOOL – REAL MADRYT na wielkich kinowych ekranach! Tego wydarzenia nie można przegapić!
Liga Mistrzów UEFA to międzynarodowe, klubowe rozgrywki piłkarskie przeznaczone dla najlepszych męskich drużyn, zajmujących czołowe miejsca w europejskich ligach krajowych. Finał tych najbardziej prestiżowych klubowych zmagań piłkarskich w Europie będzie można obejrzeć w jakości Super HD zapewniającej najwyższą jakość obrazu i dźwięku!
BILETY: w sprzedaży na stronie www.cinema3d.pl
KINA: Mecze LIGI MISTRZÓW UEFA będzie można obejrzeć we wszystkich kinach sieci Cienma3D.
/Artykuł sponsorowany/
![Polonia gra na wyjeździe w Żarowie [RELACJA LIVE]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/CSC_0212-238x178.jpg)




![Zderzenie dwóch pojazdów, jeden kierowca po spożyciu alkoholu [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/20260328_Wypadek_Swiebodzice-6-100x75.jpg)


![Koncert z piosenkami Barbry Streisand już za tydzień w Świdnicy [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/Daria-Iwan_kadr-100x75.jpg)