Strona główna 0_Slider Dla kogo kolejne punkty na boiskach piłkarskiej IV ligi?

Dla kogo kolejne punkty na boiskach piłkarskiej IV ligi? [RELACJA LIVE]

0

Piłkarze IgnerHome Polonii-Stali Świdnica na terenie Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji podejmują dziś Polonię Trzebnica. Start meczu zaplanowano na godz. 17.00, zapraszamy do śledzenia relacji tekstowej i relacji VIDEO LIVE.

Skład gospodarzy Kot, Paszkowski, Sowa, Białas, Kozachenko, Szuba, Białasik, Trzyna, Tragarz, Dubas, Myrta.

1′ – rozpoczynamy spotkanie

3′ – z wysokiego „C” rozpoczynają gospodarze – uderza Białasik, piłka niestety mija światło bramki.

6′ – cały czas inicjatywę starają się utrzymywać świdniczanie, choć przed momentem z groźną kontrą zabrali się rywale. Brakło jednak dokładności.

8′ – starzy znajomi spotykają się dziś na terenie świdnickiego OSiR-u – w Polonii Trzebnica przebywają m.in Kacper Koziarz, Kamil Szczygieł, czy Łukasz Kot – nota bene brat bliźniak Bartka, golkipera IgnerHome Polonii-Stali Świdnica.

10′ – strata miejscowych, na nasze szczęście wybijamy futbolówkę na rzut rożny.

14′ – znów dobry okres biało-zielonych – Paszkowski dorzucał piłkę do Myrty, ale brakło trochę lepszego przyjęcia.

15′ – znów dośrodkowuje Paszkowski, tym razem nieskutecznie.

16′ – w znakomitej sytuacji znalazł się Szczygieł, lecz uderzył piłkę obok słupka.

18′ – bardzo mocne uderzenie Trzyny – dobry blok obrońcy Polonii Trzebnica.

20′ – fantastyczna okazja na otwarcie wyniku dla gospodarzy. Po wrzutce w pole karne dwóch naszych graczy minęło się z piłką na wysokości 3. metra od bramki.

23′ – ruszamy z kontrą, znów brakuje trochę precyzji.

23′ – wrzucamy piłkę w pole karne, czyszczą sytuację obrońcy gości.

27′ – faulowany w polu karnym Tragarz – będzie jedenastka!

28′ – Wojciech Szuba pewnie pokonuje Buchlę – mamy 1:0!!!

33′ – znów centrujemy futbolówkę w pole karne, dobrze interweniują goście.

36′ – Tragarz zagrywa piłkę na piąty metr – Myrta zbyt mocno zdaniem arbitra pracował rękoma i jest faul dla rywali. Protestujący Myrta ogląda jeszcze żółtą kartkę.

40′ – szukają również swoich szans przeciwnicy – jedno z uderzeń broni Kot.

43′ – dośrodkowanie z rzutu rożnego, strzelają głową przeciwnicy, lecz piłka mija światło bramki.

45′ – koniec pierwszej połowy – 1:0.

46′ – rozpoczynamy drugą połowę – bez zmian w składach.

51′ – mocne uderzenie Myrty z 16 metrów – dobrze broni jednak Buchla.

57′ – na strzał decyduje się wprowadzony przed momentem Rajter – piłka mija światło bramki.

61′ – wychodzimy z kontrą – Tragarz niestety przegrywa pojedynek z ostatnim obrońcą.

65′ – groźnie zrobiło się w szesnastce gospodarzy – na nasze szczęście spalony i chorągiewka w górze.

67′ – Migas zmienia Dubasa.

69′ – w odpowiedzi miejscowi – Myrta w ostatniej chwili zablokowany.

70′ – dobrze urywa się Migas, nasz młody gracz wygonił się niestety poza linię końcową.

73′ – Stachurski wchodzi na boisko za Białasika.

75′ – kwadrans do zakończenia spotkania – cały czas utrzymuje się jednobramkowe prowadzenie naszych piłkarzy.

81′ – Szczygieł – żółta kartka.

83′ – Dyś pojawia się na boisku za Trzynę.

84′ – z 16. metra na strzał decyduje się Jajko – jest gol i remis 1:1!!!

88′ – znów zostawiamy zbyt dużo miejsca – Jajko zamyka akcję i Trzebnica prowadzi już 2:1!!!

90′ – sędzia dolicza 4 minuty

koniec meczu – po przedziwnej końcówce przegrywamy na własne życzenie 1:2, tracąc oba gole w ostatnich 10 minutach gry!

Poprzedni artykułSmakowity weekend w Świebodzicach. Food trucki opanowały Rynek [FOTO]
Następny artykułMistrz cukiernictwa symbolicznie upamiętniony. „Nasze skromne »dziękuję« dla człowieka, od którego zaczęła się historia naszej cukierni” [FOTO]