Strona główna 0_Slider Wiosna w obiektywie czytelników

Wiosna w obiektywie czytelników [ROZWIĄZANIE KONKURSU]

0

Słoneczna aura i budząca się do życia przyroda przekonuje, że na dobre nastał wiosenny czas. Jest coraz więcej zieleni i kwiatów, rozkwitających krzewów i drzew, które cieszą oczy podczas spacerów i aktywności na świeżym powietrzu. Oznaki wiosny i jej niezwykły urok zostały sfotografowane przez naszych czytelników, biorących udział w cyklicznym konkursie portalu Swidnica24.pl. Które zdjęcia zostały nagrodzone?

Wiosna w moim ogródku – Świdnica, 28 marca 2022, fot. Maria Jaworska

Pod koniec marca zaprosiliśmy Państwa do wiosennego konkursu fotograficznego. By wziąć w zabawie, wystarczyło wykonać jedno zdjęcie, własnego autorstwa, dokumentujące tegoroczną wiosnę w Świdnicy lub w okolicach.

Witające wiosnę przebiśniegi i krokusy, a teraz ukazujące jej pełnię piękne magnolie i żonkile. Rozkwitająca coraz bujniej roślinność i zwierzęta wygrzewające się w słońcu znalazły się w obiektywie naszych czytelników. Do redakcji wpłynęło blisko 30 wiosennych fotografii. Spośród nich jury konkursowe wybrało 10 laureatów. Nagrody w postaci podwójnych zaproszeń do świdnickiego kina Cinema 3D otrzymali – Marta Basiewicz, Maria Jaworska, Małgorzata Gizka, Edyta Burban, Agnieszka Gerus, Barbara Reruch, Oskar Gut, Honorata Ziemba, Zofia Kaczkowska i Jolanta Błaszczyk.

Galeria nagrodzony wiosennych fotografii

Gratulujemy i jednocześnie dziękujemy za wszystkie nadesłane wiosenne fotografie. Szczegółowy regulamin konkursów organizowanych na portalu Świdnica24 znaleźć można TUTAJ.

/red./

Poprzedni artykułStrzegom. Polsko-ukraińskie śniadanie wielkanocne [FOTO/VIDEO]
Następny artykułRaport resortu zdrowia o COVID-19