Strona główna Artykuł sponsorowany Profesjonalne myjki, narzędzia i maszyny czyszczące Karcher – sklep, serwis i wypożyczalnia...

Profesjonalne myjki, narzędzia i maszyny czyszczące Karcher – sklep, serwis i wypożyczalnia we Wrocławiu

0
Z profesjonalnym sprzętem czyszczącym sprzątanie staje się szybkie i skuteczne. Liderem w produkcji maszyn do prac porządkowych w domu i ogrodzie od lat jest firma Karcher oferująca bogaty wybór urządzeń myjących dedykowanych różnym zastosowaniom. Wielozadaniowe produkty można zakupić w autoryzowanych salonach sprzedaży, które oferują również serwisowanie i wynajem maszyn czyszczących.

Maszyny czyszczące Karcher: myjki, odkurzacze, zamiatarki i narzędzia akumulatorowe

Maszyny czyszczące Karcher zyskały uznanie na całym świecie dzięki wykorzystaniu nowoczesnych systemów i technologii ułatwiających usuwanie różnego rodzaju zabrudzeń. Niemiecka firma funkcjonuje na rynku od 1935 roku, a jej rozwojowi towarzyszyło wiele przełomowych odkryć. Kluczowym wydarzeniem w działalności było wyprodukowanie urządzenia wysokociśnieniowego z możliwością podgrzewania wody. Następnie pojawiły się generatory pary i prądu, myjki ciśnieniowe, specjalistyczne odkurzacze piorące i specjalistyczne maszyny dla przemysłu.

W Polsce produkty Karcher obecne są od 1993 roku. Dziś wykorzystywane zarówno w użytku domowym, profesjonalnym, jak i przemysłowym pomagają w czyszczeniu powierzchni wewnętrznych oraz zewnętrznych. W ofercie producenta Karcher dostępne są mniejsze urządzenia wyposażone w wymienne końcówki, odkurzacze przemysłowe do pracy na sucho i na mokro, elektryczne mopy, akumulatorowe narzędzia ogrodowe i komunalne oraz myjki samochodowe.

Salon sprzedaży urządzeń Karcher Wrocław

Salon sprzedaży urządzeń Karcher oferuje profesjonalne doradztwo i pomoc w wyborze maszyn czyszczących dla domu, firmy oraz przemysłu. Pracownicy pomagają dopasować produkty do konkretnych potrzeb, specyfiki działalności oraz posiadanego budżetu.

We Wrocławiu dystrybucją produktów Karcher zajmuje się autoryzowany sklep ASC-PRO. Stacjonarny salon to najlepsza droga zakupu urządzeń dla osób zdecydowanych, a sprzęt można osobiście obejrzeć i przetestować przed finalizacją transakcji. Na miejscu z fachowej porady mogą również skorzystać osoby, które nie znają oferty marki Karcher, a szukają innowacyjnego sprzętu usprawniającego prace domowo-ogrodowe.

Więcej informacji na temat oferty salonu i świadczonych usług można przeczytaj tutaj: https://www.asc-pro.pl/firma/salon-sprzedazy/.

A może wynajem maszyny ?

W ASC-PRO, który jest autoryzowanym dystrybutorem sprzętu Karcher, mieści się wypożyczalnia sprzętu. Wynajem urządzeń czyszczących we Wrocławiu przebiega szybko i jest rozwiązaniem bardzo korzystnym cenowo – zamiast wydawać dużo na nowe urządzenia, można je wypożyczyć za ułamek ich wartości. Jak przebiega wynajem? W pierwszym kroku na miejscu pomocą służą doradcy klienta, a następnie zostaje spisana umowa między osobą wynajmującą oraz salonem, w której znajdują się wszystkie szczegóły. Dystrybutor pobiera również kaucję oddawaną w momencie zwrotu urządzenia do wypożyczalni, zgodnie z określonymi warunkami wynajmu.

Usługi wypożyczenia urządzeń karcher świadczone są klientom prywatnym oraz przedsiębiorstwom, a wypożyczalnia oferuje takie sprzęty, jak:

  • odkurzacze piorące,
  • odkurzacze przemysłowe,
  • myjki ciśnieniowe,
  • parownice,
  • szorowarki czy zamiatarki.

Możliwość okazjonalnego użytkowania sprawdza się szczególnie przy sezonowych pracach porządkowych i stanowi tańszą opcję niż zakup nowego urządzenia.

A co, gdy maszyna się zepsuje i wymaga naprawy? – Serwis Karcher

W firmowym sklepie Karcher można skorzystać z usług serwisowania sprzętu, który uległ awarii – niezależnie, czy wynika ona z wad fabrycznych, czy nieprawidłowej eksploatacji. Serwisanci zajmują się rozwiązaniem wszystkich problemów związanych z usterką urządzenia w szybkim terminie. Klienci mogą zgłosić się do salonu z mniejszym sprzętem, np. myjkami ciśnieniowymi, odkurzaczami, mopami, akumulatorowymi narzędziami ogrodowymi oraz dużymi urządzeniami przemysłowymi, takimi jak szorowarki czy maszyny komunalne.

Jeśli naprawa sprzętu karcher wymaga większego zaangażowania i czasu, w ASC-PRO możesz liczyć na otrzymanie sprzętu zastępczego do czasu zakończenia naprawy. Eksperci techniczni przy wymianie niedziałających elementów korzystają z oryginalnych części Karcher, którymi dysponują od ręki, dlatego zwykle naprawa jest realizowana bardzo szybko, nierzadko nawet krócej niż dobę (więcej informacji można znaleźć w zakładce „serwis” na stronie ASC-PRO: https://www.asc-pro.pl/serwis/).

Korzystanie z usług autoryzowanego sklepu firmy Karcher to pewność otrzymania kompetentnej obsługi i najlepszego doradztwa od doświadczonych pracowników. Sprzątanie z wykorzystaniem maszyn czyszczących oszczędzi Twój czas i zwiększy wydajność całego procesu.

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułSpada liczba zakażeń w powiecie świdnickim. Raport ministerstwa zdrowia
Następny artykuł200 psów w ukraińskim Mikołajewie potrzebuje pomocy. Rusza kolejny transport, każdy może dołożyć cegiełkę!