Strona główna Temat dnia Miłośnicy motoryzacji zakończyli turystyczny rajd na świdnickim Rynku

Miłośnicy motoryzacji zakończyli turystyczny rajd na świdnickim Rynku [FOTO]

0

Oprócz fascynacji motoryzacją łączy ich chęć podziwiania pięknych widoków oraz miłość do dobrego jedzenia. Uczestnicy turystycznego rajdu TASTY RIDE w sobotę wyruszyli na pierwszą w tym roku wyprawę, którą postanowili zakończyć w centrum Świdnicy.

Organizowane przez nas wydarzenia można nazwać zamkniętymi, biletowanymi rajdami turystycznymi. Wyglądają one w ten sposób, że najpierw spotykamy się w ustalonym miejscu z uczestnikami wyjazdu oraz spotterami, którzy mają okazję zrobić zdjęcia ciekawym pojazdom oraz też postronnymi osobami, które przyjdą pogadać o motoryzacji, poznać nas, nasze samochody i dowiedzieć się więcej o całej inicjatywie. Po części statycznej wyruszamy w trasę liczącą około 200-300 km najbardziej malowniczymi trasami w okolicy – wyjaśnia Paweł Byjos z Project: CAR. W przypadku sobotniego rajdu organizatorzy wytyczyli trasę na terenie Dolnego Śląska oraz Czech, na zakończenie zapraszając uczestników na obiadokolację na świdnickim Rynku.

Uczestnicy TASTY RIDE, kierowcy samochodów sportowych i usportowionych takich marek jak Audi, BMW, Mercedes czy Jaguar, zawitali do świdnickiego centrum około godziny 19.00. Podczas ich pobytu na Rynku chętni mogli zrobić sobie zdjęcia przy samochodach, a także porozmawiać o nich z uczestnikami wyjazdu.

/mn/

Poprzedni artykułAlarm pożarowy w hotelu przy Tołstoja. Interweniowali strażacy [FOTO]
Następny artykułPrzegrywamy w Legnicy z outsiderem ligi, seria zwycięstw przerwana…