Strona główna Wydarzenia Żarów Kids Dance świętują 5-lecie

Kids Dance świętują 5-lecie

0

Taniec to pasja, której młodzi uczestnicy grupy tanecznej funkcjonującej przy Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie poświęcają każdą wolną chwilę. W tym roku grupa Kids Dance świętuje jubileusz 5-lecia swojego funkcjonowania.

Taneczna grupa Kids Dance powstała w lutym 2017r. przy Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Żarowie. Początkowo była to niewielka grupa dziewczynek, ale bardzo szybko duże zainteresowanie sprawiło, że powstały kolejne grupy. Obecnie grupa liczy 70 dziewcząt w wieku od 3 do 15 lat.

Uczestnicy zajęć rozwijają tutaj swoje zainteresowania, mogą poznawać nowe osoby, integrować się, a nierzadko spełniać swoje małe dziecięce marzenia.

Podczas obchodów 5-lecia życzenia na ręce opiekuna grupy Kids Dance Pauliny Denker-Jarosz złożyli burmistrz Leszek Michalak oraz dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie Tomasz Pietrzyk.

– Cieszę się, że na terenie naszej gminy jest tylu wspaniałych i utalentowanych tancerzy. Gratuluję pięknego jubileuszu i życzę samych sukcesów – życzył młodym tancerzom burmistrz Leszek Michalak.

/Magdalena Pawlik, UM w Żarowie/

Poprzedni artykułDla kogo piłkarskie derby powiatu? [RELACJA LIVE]
Następny artykułNa co zwrócić uwagę, wybierając projekt domu?