Strona główna Konkursy Kabaret Nowaki dzisiaj wystąpi w Żarowie

Kabaret Nowaki dzisiaj wystąpi w Żarowie [ROZWIĄZANIE KONKURSU]

0

Nowaki w Żarowie zaprezentują najnowszy program „Za granicą żartu”. Podczas rozrywkowej podróży nie zabraknie najświeższych skeczy, premierowy postaci i humoru w najlepszym wydaniu. Występ rozpocznie się dzisiaj, 8 kwietnia o godz. 20.30 w Gminnych Centrum Kultury i Sportu przy ul. Piastowskiej 10.

Charytatywny występ Kabaretu Nowaki w Świdnicy w 2017 roku

– Kabaret Nowaki tworzy trzech wyjątkowych i oryginalnych artystów – Adrianna Borek, Kamil Piróg i Tomasz Marciniak. Połączenie ich energii i kreatywności dało zupełnie nowatorską jakość polskiej scenie kabaretowej. Znani z wielu produkcji telewizyjnych m.in. Paranienormalni Tonight i Kabaret na żywo, gospodarze Płockich Nocy Kabaretowych oraz Polskiej Nocy Kabaretowej, uczestnicy wszystkich największych telewizyjnych festiwali kabaretowych. Ich żywiołem są jednak występy na żywo i bezpośredni kontakt z publicznością. To tu czują się jak ryby w wodzie, bawiąc widzów w sposób nieskrępowany i spontaniczny. Z chęcią podejmują się trudnej i ryzykownej rozmowy z publicznością, co przeradza się we wspólną i niepowtarzalną zabawę – przedstawia kabaret organizator.

Kabaret Nowaki wystąpi już w piątek, 8 kwietnia w Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Żarowie (ul. Piastowska 10 A). Występ rozpocznie się o godz. 20.30.

Bilety do nabycia stronie https://kabaretowebilety.pl/

Kto wygrał zaproszenie na występ Kabaretu Nowaki?
Dla naszych Czytelników mieliśmy jedno podwójne zaproszenie na występ Kabaretu Nowaki w Żarowie. By wziąć udział w konkursie należało odpowiedzieć na pytanie – Za co lubisz Kabaret Nowaki? (wyjaśnij w kilku zdaniach).  wejściówkę otrzymała Julita Wyszyńska.  Gratulujemy!

Laureatka napisała – Za co lubię Kabaret Nowaki? Przede wszystkim za ich odjechane podejście do życia, które przedstawiają w swoich skeczach. Najcudowniejsza jest Ada, która swoją mimiką twarzy rozśmiesza od samego początku. Jest zabawna i szalona – bardzo mi to imponuje. Miło by było zobaczyć ich na żywo.

Szczegółowy regulamin konkursów organizowanych na portalu Świdnica24 znajdziesz TUTAJ.

/oprac. red./
/Materiały – Eskander/kabaretowebilety.pl/

Poprzedni artykułWłaściciel porzucił Maksa. Pies czeka na nowy dom
Następny artykułSpada liczba zakażeń w powiecie świdnickim. Raport ministerstwa zdrowia