Strona główna 112 Zderzenie trzech aut na Muzealnej

Zderzenie trzech aut na Muzealnej [FOTO]

0

Służby ratunkowe interweniowały w poniedziałkowe przedpołudnie na ulicy Muzealnej. Doszło tam do kolizji trzech pojazdów. Żaden z uczestników nie doznał poważniejszych obrażeń. Sprawca drogowego zdarzenia został ukarany mandatem oraz punktami karnymi.

Zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem osobowego Renault i Peugeota, a także dostawczego Fiata wpłynęło do służb ratunkowych około godziny 10.15. – W zdarzeniu brały udział trzy pojazdy. Jedna osoba uskarżała się na bóle, jednak po przebadaniu na miejscu przez zespół pogotowia ratunkowego nie podjęto decyzji o jej hospitalizacji – informuje asp. Paweł Szydłowski z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Świdnicy.

Kierujący samochodem marki Renault 64-latek nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu i uderzył w stojący Fiat, którym kierował 59-latek, a ten z kolei uderzył w stojący przed przejściem dla pieszych pojazd marki Peugeot, którym kierował 70-latek. Sprawca został ukarany mandatem oraz sześcioma punktami karnymi – mówi Magdalena Ząbek ze świdnickiej policji.

/mn/

Poprzedni artykułSpada liczba zakażeń. Raport ministerstwa zdrowia
Następny artykułHarcerskie zajęcia dla dzieci/заняття харцежів(польских скаутів)