Strona główna Wydarzenia Świdnica Wiosenne warsztaty dla dzieci i seniorów

Wiosenne warsztaty dla dzieci i seniorów

0

Z myślą o świdnickich seniorach (w wieku 60+) i dzieciach (w wieku od 7 do 14 lat) będących pod ich opieką, miasto Świdnica organizuje kolejne bezpłatne zajęcia. Odbędą się one w kwietniu i maju. Zaplanowano zajęcia rękodzielnicze i warsztaty rozwijające umysł – integracja poprzez kreatywne gry i zabawy.

Zapisy do poszczególnych grup już od środy, 23 marca prowadzić będzie Regionalna Informacja Turystyczna i Kulturalna w Świdnicy (Rynek 39-40) ). W pierwszych dwóch dniach zapisywać się mogą tylko seniorzy wraz z dziećmi, nad którymi będą sprawować opiekę. W przypadku wolnych miejsc od 25 marca będą prowadzone zapisy samych seniorów chcących wziąć udział w warsztatach.

Zajęcia odbywać się będą popołudniu, w dwóch różnych lokalizacjach, czyli w Szkole Podstawowej nr 2 w Świdnicy, ul. Ofiar Oświęcimskich 30 oraz Miejskim Centrum Wspierania Inicjatyw Społecznych w Świdnicy, Rynek 39/40.

Niezbędne dane do zapisów: imię i nazwisko, adres zameldowania, PESEL, nr telefonu. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje więc kolejność zgłoszeń.

/UM w Świdnicy/

Poprzedni artykułCzy HelpHero odmieni oblicze świata prawniczego?
Następny artykułTop 5 gotowych sosów na wiosnę