Strona główna Wydarzenia Marcinowice Targ Ziemi powraca po zimowej przerwie

Targ Ziemi powraca po zimowej przerwie

0

Już za dwa tygodnie do przypałacowego gospodarstwa w Kraskowie powróci cieszący się ogromną popularnością Targ Ziemi124, podczas którego znów można będzie zaopatrzyć się w zdrowe produkty lokalnych producentów i kupić piękne rękodzieło.

Inicjatywa zorganizowania targu narodziła się w 2016 roku. Pomysł Kooperatywy124, by do przypałacowego gospodarstwa zaprosić wytwórców, którym szczególnie na sercu leży smak i jakość serów, miodów, wędlin, napojów, wypieków, warzyw oraz owoców, okazał się strzałem w dziesiątkę. Co miesiąc do Kraskowa ściągały tłumy zainteresowanych nie tylko dobrą żywnością, ale też unikalnymi wyrobami rękodzielników czy małych manufaktur.

Po zimowej przerwie Kooperatywa124 ponownie zaprasza w swoje progi. – Mimo, że czas smutny i trudny wracamy po zimie i szykujemy się na 03.04 do kwietniowego TargZiemi124 w Bzowa Ostoja ekologiczne gospodarstwo przypałacowe w Kraskowie. Gospodarstwa pracują, rośliny budzą się do życia. Szykujcie się na spotkanie z Waszymi Ulubionymi Wytwórcami, na ich nowe i znane Produkty. Dobrze będzie wymienić uściski. Zabierzcie swoje rodziny, Przyjaciół i jeśli gościcie i opiekujecie się swoich gości z Ukrainy. Ugościmy kooperatywnie, jak umiemy. Czekamy niecierpliwie na Was wszystkich, do zobaczenia! – zapraszają organizatorzy wydarzenia.

Zapisy wystawców prowadzone są za pośrednictwem internetowego formularza.

/mn/

Poprzedni artykułJego przebudowa kosztowała dwa miliony złotych. Plac Jana Pawła II z częściowo niesprawnym oświetleniem [FOTO]
Następny artykułFantastyczne starty i worek medali świdnickich „Tygrysów” [FOTO]