Strona główna Artykuł sponsorowany Max Kuchnie przedstawia swoich Ambasadorów. Wśród nich Studio Chome ze Świdnicy

Max Kuchnie przedstawia swoich Ambasadorów. Wśród nich Studio Chome ze Świdnicy

0
Praca jest dla nich drugim domem, bo do projektowania kuchennych wnętrz podchodzą z pełnym zaangażowaniem, pasją i oddaniem. W zamian za to po każdym zakończonym projekcie czują satysfakcję i nie mogą się doczekać kolejnych wyzwań. Poznajcie właścicielkę i projektantki studia Chome w Świdnicy – ambasadorki sieci Max Kuchnie, i zobaczcie, jak powstają jedne z najpiękniejszych kuchni na Dolnym Śląsku.

Ambasadorzy sieci Max Kuchnie

Projektowanie wnętrz to zawód, który wydaje się być naprawdę fascynujący. Niemniej jednak wymaga sporej dawki wiedzy i umiejętności, ale również kreatywności czy poczucia estetyki. Właśnie takich projektantów, w pełni oddanych swojej pracy, spotkacie w kilkuminutowych nagraniach „Poznaj nasze studia od kuchni”, zrealizowanych przez sieć Max Kuchnie, do której należy już ponad 300 salonów kuchennych w całej Polsce. To Ambasadorzy marki Max Kuchnie, którzy opowiedzą Wam o kulisach swojej pracy. Wśród nich znalazły się trzy wyjątkowe kobiety: właścicielka i projektantki studia Chome w Świdnicy. Kamila, Karolina i Klaudia, spod ręki których wyszła już niejedna kuchnia marzeń.

Studio Chome „od kuchni”

Moja specjalizacja to wnętrza w każdym wymiarze: tym architektonicznym i tym ludzkim. Każdy człowiek i jego wnętrze to dla mnie łamigłówka, którą muszę rozwiązać – mówi właścicielka studia Chome Kamila Choma. To dlatego proces projektowania wnętrz zawsze zaczyna od spotkania z inwestorem przy filiżance kawy, tworząc w ten sposób przestrzeń, w której jest w stanie odkryć jego upodobania i potrzeby. – Klienci nie zawsze potrafią mówić o swoich potrzebach, nie muszą znać się na współczesnym wyposażeniu kuchni, dlatego naszą rolą jest – na co mamy swoje sposoby – dowiedzieć się, czego klient oczekuje, jakie ma potrzeby i w jakich wnętrzach czuje się dobrze – twierdzi.

O co z kolei klienci najczęściej pytają samych projektantów? Tego dowiecie się, oglądając drugi odcinek serii „Poznaj nasze studia od kuchni”, w pełni poświęcony Chome.Studio.

Zobacz jedne z najpiękniejszych kuchennych aranżacji na Dolnym Śląsku

W salonach Chome powstają kuchnie na wymiar, tworzone w różnych stylach, na podstawie indywidualnego projektu. Od tych klasycznych po ultranowoczesne, wszystkie zachwycają dobrym designem i funkcjonalnością.

W studiach Chome oferowane są kompleksowe usługi aranżowania kuchennych wnętrz: od projektu, poprzez jego realizację aż po montaż mebli, ale i możliwość zamówienia sprzętów AGD najlepszych producentów, oświetlenia, dekoracyjnych dodatków czy niezbędnych akcesoriów. Daje nam to możliwość urządzenia całej kuchni w jednym miejscu.

Studia Chome w Świdnicy i Dzierżoniowie

Na Dolnym Śląsku znajdziemy już dwa salony Chome, zlokalizowane w Świdnicy i Dzierżoniowie. Znajdźcie najbliższy i przekonajcie się sami, że panuje w nich wyjątkowa atmosfera: domowa, a jednocześnie twórcza.

Adresy salonów Chome.Studio:

  1. Rzeźnicza 5f, 58-200 Dzierżoniów,
  2. Bartosza Głowackiego 28, 58-100 Świdnica.

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułSłynny balet „Jezioro Łabędzie” już w ten weekend [ROZWIĄZANIE KONKURSU]
Następny artykułPopi zaginął w okolicach placu Drzymały