Strona główna 0_Slider Dzień Kobiet z poradami i Andrzejem Rybińskim

Dzień Kobiet z poradami i Andrzejem Rybińskim

0

Po dwóch latach przerwy, spowodowanej pandemią, Liga Kobiet Polskich w Świdnicy wraca do świętowania Dnia Kobiet. Zaplanowaną na 8 marca galę uświetni Andrzej Rybiński, autor przebojów sprzed lat – „Czas relaksu” i „Nie liczę godzin i lat”.

Pandemia mocno ograniczyła działania świdnickiego koła Ligi Kobiet Polskich. – Starałyśmy się spotykać i bardzo się cieszymy, że wracamy po przerwie z zaproszeniem na Święto Kobiet – mówi Elżbieta Dudziak, prezes koła. Zgodnie z tradycją spotkanie 8 marca zostało podzielone na dwie części. Od godziny 16.00 do 17.30 w holu świdnickiego teatru będzie można skorzystać z bezpłatnych porad specjalistów i specjalistek w wielu dziedzinach, od kosmetologii po brafitting. O 18.00 w sali teatralnej rozpocznie się wykład Justyny Niciarz, lek. stom. ortodonty. Po wykładzie prezent dla pań – koncert w wykonaniu Andrzeja Rybińskiego. W tym roku świętowaniu przyświeca hasło „Uśmiechem zmieniaj świat”.

Pierwsza część spotkania jest bezpłatna, na drugą obowiązują bilety w cenie 20 złotych, które można kupić w Świdnickim Ośrodku Kultury.

/red./

Poprzedni artykułŚwidnicka policja poszukuje tłumaczy języka ukraińskiego i rosyjskiego
Następny artykułWażny bój dla Chrobrego