Strona główna Artykuł sponsorowany Co podarować na ślub? Wyjątkowe prezenty z personalizacją

Co podarować na ślub? Wyjątkowe prezenty z personalizacją

0
Jak znaleźć idealny prezent na ślub? Co kupić, nie dysponując nadmiarem gotówki? Wreszcie który pomysł na ślubny upominek będzie najciekawszy?


Co podarować w prezencie ślubnym? Te pomysły na każdą kieszeń sprawdzą się doskonale

Pytań w związku ze zbliżającą się uroczystością jest naprawdę wiele. Zdecydowanie najwięcej mają przed sobą Państwo Młodzi – organizatorzy wydarzenia, które muszą skrupulatnie zaplanować. Oznacza to mnóstwo ważnych decyzji do podjęcia. Odrębnej organizacji wymaga ślub, a odrębnej wesele – i nawet jeśli zamiast tego ostatniego miałby to być tylko obiad w restauracji, to i tak warto postarać się, aby było to coś wyjątkowego, szczególnego. Innymi słowy – by ten dzień pozostał zapamiętany na długo, a każdy detal cieszył uczestników.

Razem z Młodymi pytania zadaje sobie ich najbliższa rodzina, która często martwi się i angażuje we wcale nie mniejszym stopniu niż główni bohaterowie. Ale koniec końców martwią się często także zaproszeni goście, którzy nie wiedzą co na siebie założyć, a tym bardziej co kupić na prezent. Dlatego w takiej sytuacji zdecydowanie warto skorzystać z podpowiedzi.

Jaki będzie idealny prezent na ślub

Jedni wręczają kwiaty albo wino – w zależności od tego, o co poproszą Młodzi. Inni decydują się na kopertę z gotówką. Dawniej powszechnie kupowało się sprzęty AGD (co prowadziło niekiedy do tego, że Młoda Para zaczynała wspólne życie posiadając np. pięć tosterów). Dzisiaj chyba właśnie pieniądze są tym preferowanym podarunkiem, aczkolwiek zamiast niewielkiej kwoty zdecydowanie lepiej wyglądał będzie symboliczny upominek.

Mimo iż uroczystość zdecydowanie jest duża i poważna, to nie oznacza to bynajmniej, że wielkością prezentu trzeba próbować komukolwiek coś udowodnić. Każdy powinien dać tyle, ile może i ma ochotę. Przykładanie przesadnej wagi do wartości materialnej prezentu to kiepskie zajęcie – tym bardziej, że prezent na ślub wcale nie musi być drogi, aby był naprawdę udany. Oto kilka przykładów.

Pomysł na prezent ślubny

Kartka na ślub NOWA DROGA ŻYCIA to sympatyczny, a jednocześnie bardzo prosty i elegancki prezent z okazji ślubu. Personalizowana kartka okolicznościowa z pewnością przypadnie do gustu obdarowanym. Można dowolnie zmodyfikować napisy, jakie się na niej znajdą – zaprojektować każdy element, dzięki czemu kartka będzie dosłownie jedyna w swoim rodzaju. Czyli… dokładnie taka jak sam ślub, który zawsze jest przecież niepowtarzalny!

Skoro była już mowa o winie, to… z pewnością obdarowanych ucieszy już sama butelka włożona do torebki prezentowej, ale można postarać się nieco bardziej. Pomoże w tym podwójna skrzynka na wino z dedykacją PAN&PANI. Pięknie ozdobiona skrzynka z własnymi napisami ucieszy równie mocno jak jej zawartość – choć tę także warto skrupulatnie dobrać, zgodnie z gustem Państwa Młodych.

To tylko wybrane propozycje – a pomysłów na prezent ślubny jest o wiele więcej. Oto zestawienie tych najlepszych, po które zaproszeni na uroczystość sięgają najchętniej.

TOP 10 pomysłów na prezent na ślub

  1. Skarbonka w drewnianej ramce, ze zdjęciem w tle
  2. Fotoobraz na płótnie przygotowany z własnego zdjęcia
  3. Kosz piknikowy z pełnym wyposażeniem
  4. Personalizowane pudełko wspomnień
  5. Stand personalizowany – kartonowa dekoracja
  6. Zestaw win ze spersonalizowanymi etykietami
  7. Stolik śniadaniowy z dedykacją
  8. Naturalna świeca zapachowe w szkle
  9. Kryształowa karafka do whisky lub nalewki
  10. Personalizowane szklanki z podwójnymi ściankami

Jak widać na powyższych przykładach, możliwości jest naprawdę wiele – i bardzo się od siebie różnią. Znalezienie pomysłu na prezent idealny nie powinno więc sprawić nikomu trudności. To także kolejny dowód na to, że to nie wysoka cena czyni podarunek udanym. Zdecydowanie większe znaczenie ma trafny wybór, intencje, przesłanie. Również to, że upominek jest osobisty – dzięki personalizacji można sprawić, że stanie się on absolutnie niepowtarzalny! Wystarczy tylko odrobina kreatywności…

Jeśli więc zbliża się wielki dzień, a ty szukasz najlepszych pomysłów na prezent na ślub, już teraz zajrzyj na Crazyshop.pl i wybieraj spośród setek doskonałych propozycji!

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułŚwidnicki bramkarz wystąpi w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży
Następny artykułRozpoczynają się obchody roku księcia Bolka II Małego. W programie wydarzenia edukacyjne i kulturalne