Strona główna Sport Piłka ręczna Tym razem to rywale okazali się lepsi

Tym razem to rywale okazali się lepsi

0

Niestety nie udało się sięgnąć po punkty dwóm drużynom Świdnickiego Klubu Piłki Ręcznej walczącym w grupie finałowej Mistrzostw Dolnego Śląska.

We wtorek, 15 lutego na tarczy wróciła nasza młodsza drużyna młodzików z wyjazdowego spotkania w Dzierżoniowie. Gospodarze wygrali 32:26 (15:10). Był to zdecydowanie nieudany występ naszej ekipy prowadzonej przez trenera Krzysztofa Terebuna. Także przegraną zakończyła się wyprawa do Oławy zespołu ŚKPR-u I Świdnica. W czwartek, 17 lutego podopieczni trenera Maksymiliana Palenia ulegli gospodarzom 23:32 (12:14). W pierwszej połowie walka była zacięta, świdniczanie kilka razy wychodzili na prowadzenie, ale do przerwy tracili do Moto-Jelcza dwa trafienia (12:14). O losach spotkania zadecydował początek drugiej części. Od stanu 13:14 Szare Wilczki straciły siedem bramek z rzędu i w 32. minucie rywale prowadzili już 21:13. Tych strat nie udało się odrobić.

 

W nadchodzącym tygodniu nasze zespoły rozegrają trzy mecze. W poniedziałek, 21 lutego o godzinie 18.00 w hali sportowo-widowiskowej im. Haliny Aszkiełowicz-Wojno ŚKPR II zmierzy się z Siódemką Miedzią Legnica, natomiast dwa dni później dojdzie do rewanżowego pojedynku tych drużyn w Legnicy. Najprawdopodobniej w czwartek wyjazdowy mecz w Dzierżoniowie czeka ekipę ŚKPR-u I.

 

Żagiew Dzierżoniów – ŚKPR II Świdnica 32:26 (15:10)

ŚKPR II: Anioł – Czerwiński 6, Marek 6, Czapla 3, D. Błaszyk 3, Mitek 3, Choiński 2, Surma 2, Bagiński 1, Ruszaj, Pamula

Moto Jelcz Oława – ŚKPR I Świdnica 32:23 (14:12)

ŚKPR I: Szwaczek, Smalec – Polus 13, Bieryt 5, Popławski 1, Folcik 1, Walczak 1, Bednarz 1, Walaszczyk 1, Jarosz, Kotarba, Sz. Błaszczyk, Sz. Paluch, Słomiński

/ŚKPR/

Poprzedni artykułKomu przekazać 1% podatku? Wesprzyj Agnieszkę Dżugaj
Następny artykułPo niebezpiecznym poboczu do nowego żłobka. Gmina wyjaśnia