Strona główna Sport Inne Świdniccy strzelcy nie zawiedli

Świdniccy strzelcy nie zawiedli [FOTO]

0

Rozpoczęty został już sezon strzelecki w kategorii juniorów i młodzików. Podczas Wielkiego Pucharu Kaczawy barwy Klubu Sportów Obronnych Świdnica reprezentowali: Tomasz Jędraszczyk, Wojciech Jędraszczyk i Kamil Rusin.

Wielki Puchar Kaczawy to jedna z największych imprez strzeleckich w Polsce. W zawodach brało udział 167 zawodniczek i zawodników z Polski oraz Czech. Wojciech Jędraszczyk po emocjonującej walce zdobył srebrny medal, uzyskując bardzo dobry wynik 341/400 punktów. Tomasz Jędraszczyk zajął z kolei piąte miejsce z wynikiem 537/600 punktów, a debiutujący Kamil Rusin zameldował się na trzynastej lokacie. Zapisał na swoim koncie obiecujący rezultat 511/600 punktów. W zawodach startowała również między innymi mistrzyni olimpijska – Sylwia Bogacka, a gościem była dwukrotna mistrzyni olimpijska, Renata Mauer-Różańska.

Poprzedni artykułDzielą grunty odzyskane od Majątku Ziemskiego Nowy Jaworów między rolników. Nie bez zgrzytów
Następny artykułCo dalej z niszczejącym budynkiem dawnego młyna w centrum Świdnicy?