Strona główna Wydarzenia Marcinowice Marcinowice. Spotkanie w sprawie przebiegu trasy S5 już 28 lutego

Marcinowice. Spotkanie w sprawie przebiegu trasy S5 już 28 lutego

0

W styczniu rozpoczęły się spotkania dla mieszkańców dotyczące przebiegu autostrady A4 od Legnicy do Wrocławia oraz drogi ekspresowej S5 od Sobótki do Bolkowa. Prezentowane są na nich wstępne korytarze przebiegu obu tras. Dla mieszkańców gminy Marcinowice spotkanie zaplanowano na poniedziałek, 28 lutego – początek o godzinie 17.00. Odbędzie się ono on-line.

Spotkania informacyjne organizowane są gminach, przez teren których przechodzą analizowane warianty tras A4 oraz S5. Wszystkie mają charakter zdalny i odbywają się w formie wideokonferencji, przy użyciu ogólnodostępnej aplikacji Microsoft Teams. Podczas spotkań projektanci prezentują proponowane warianty przebiegu nowych dróg oraz odpowiadają na pytania mieszkańców. W czasie spotkań, jak i po ich zakończeniu każdy może zgłosić swoje propozycje i przekazać ewentualne uwagi lub sugestie na specjalnym formularzu.

Mieszkańcy gminy Marcinowice będą mogli wziąć udział w spotkaniu 28 lutego o godz. 17.00. Informacje na temat planowanych przebiegów tras można znaleźć na dedykowanej stronie internetowej. Na tej samej stronie z godzinnym wyprzedzeniem opublikowany zostanie link do spotkania. Dostępna jest tam również instrukcja udziału w spotkaniu, a także formularz do zgłaszania uwag.

/UG Marcinowice, opr. mn/

Poprzedni artykułJaka etykieta przyciągnie wzrok klientów?
Następny artykułSolidarni z Ukrainą. Ośrodek Pomocy Społecznej w Świebodzicach poszukuje wolontariuszy