Strona główna Artykuł sponsorowany Ślubne torty: wykwintna rozkosz

Ślubne torty: wykwintna rozkosz

0

Przez wiele stuleci ważnym elementem uczty weselnej były torty. Dzisiaj są nie tylko wielowiekową tradycją i pięknym rytuałem, ale także kolejną okazją do robienia pięknych fotografii przez parę młodą i jej gości. Stworzenie pięknego i dobrze smakującego tortu warto zlecić fachowym cukiernikom: tylko w ten sposób można być pewnym, że deser przetrwa przez całe wesele, nie zmieni kształtu, a dodatkowo będzie dobrze smakować i pięknie wyglądać.


Jakie torty weselne są obecnie popularne?
Tak naprawdę smak i wypełnienie tortu weselnego mogą być dowolne: wszystko zależy tutaj od preferencji młodej pary. Natomiast największa uwaga jest poświęcana temu, jak powinien wyglądać deser. Masa cukrowa to materiał, który pozwoli na wykonanie nawet najbardziej niewyobrażalnego ciasta, z uformowanymi elementami symbolicznymi, takimi jak: obrączki, samochód ślubny, figurki pary młodej. Bardzo popularne jest również robienie tortów weselnych z rysunkami. To naprawdę niezwykłe rozwiązanie na stół weselny, które można łatwo zrealizować dzięki nowoczesnym technologiom. Ponadto na wielu zdjęciach ślubnych można zobaczyć kremowy tort, który jest szczególnie uroczysty i okazały. Być może taki tort nie traci na popularności i jest najbardziej pożądaną wersją tortu weselnego. Nic w tym dziwnego: smakuje i wygląda fantastycznie!

Masz inne pomysły na projekt tortu weselnego? Wybierz cukiernię, w której pracują fachowi cukiernicy, gotowi podjąć się wyzwania realizacji nawet najbardziej skomplikowanego projektu. Jednak pamiętaj, by dokładnie omówić wszystkie szczegóły dotyczące przyszłego deseru, zaczynając od smaku, a kończąc na tym, kiedy i w jaki sposób będzie serwowany gościom. W dobrej cukierni przed złożeniem zamówienia możesz spróbować różnych kremów – zamów zestaw degustacyjny i ciesz się wszystkimi zaletami każdego smaku przy filiżance pachnącej herbaty. Jeśli zamawiasz wielopoziomowy tort, pamiętaj także o tym, że może być wykonany z różnymi kremami.

Gdzie zamówić najlepsze torty weselne we Wrocławiu?
Tortownia na Bema to miejsce, w którym do tworzenia każdego tortu cukiernicy podchodzą jak najbardziej uważnie i kreatywnie. Klikając w ten link możesz zamówić torty:

  • proste w konstrukcji i designerskie;
  • jednopoziomowe i wielopoziomowe;
  • zdobione mastyksem lub bez;
  • z bitą śmietaną, dekorowane ciasteczkami, makaronikami lub owocami itp.

W Tortowni na Bema jest także realizowana usługa dostawy deserów w granicach Wrocławia i w promieniu 50 km w okolicach miasta. Łatwo zamówisz dostawę tortu na uroczystość weselną w restauracji, sali bankietowej lub do domu – w wyznaczonym dniu zostanie przywieziony specjalnym samochodem w niezawodnych opakowaniach oraz w temperaturze, która będzie odpowiednia do przechowywania tego typu deseru. Warto dodać, że w Tortowni na Bema możesz zamówić deser nie tylko na wesele, ale również na rocznicę ślubu: perłową, srebrną lub złotą. Wygląd gotowych produktów wyróżnia kreatywność, na życzenie klienta można je uzupełnić różnymi elementami jadalnymi – napisami, figurkami itp.

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułPobiegli przez góry na rzecz niepełnosprawnych. Udało się zebrać około 50 tysięcy złotych! [FOTO]
Następny artykułŚwidnicki szpital zapłaci za gaz ponad 500% więcej niż dotychczas. Sześciokrotna podwyżka opłat dla innych jednostek podległych starostwu