Strona główna Artykuł sponsorowany Sejf to dla gości hotelu dzisiaj standard. Jakie rozwiązania okazują się najlepsze?

Sejf to dla gości hotelu dzisiaj standard. Jakie rozwiązania okazują się najlepsze?

0

W zasadzie trudno wyobrazić sobie pokój hotelowy, który nie byłby wyposażony w dyskretny, a jednocześnie niezawodny sejf. Goście hoteli coraz częściej traktują tego typu rozwiązanie, jako standard. Jest z pewnością bardzo wygodne. Nikt nie chce przecież mieć nieustannie przy sobie dokumentów, kluczyków z samochodu, cennej biżuterii odpoczywając na plaży, czy szusując na zaśnieżonym stoku. Sejf w takich sytuacjach sprawdza się idealnie. Przekonaj się więc, jakie rozwiązania są najbardziej cenione przez zarówno gości, jak i właścicieli hoteli.

Sejf w pokoju hotelowym zabezpieczy dokumenty i sprzęt elektroniczny
Podczas pobytu w hotelu, najbezpieczniejszym miejscem dla przechowywania wartościowych przedmiotów, czy dokumentów jest z pewnością sejf hotelowy. Pieniądze, kluczyki z samochodu i mieszkania, paszporty, laptop – wszystko to, co dla nas ważne i cenne warto dobrze zabezpieczyć przed dostępem osób niepowołanych. To właśnie sejfy hotelowe uznawane są za najskuteczniejszą ochronę przed kradzieżą rzeczy pozostawionych w pokoju. Dlatego oczekujemy, że takie rozwiązanie będzie w wybranym obiekcie po prostu standardem.

Najpopularniejszą propozycją w tej kategorii sejfów jest wyposażenie otwierane i zamykane zamkiem elektronicznym na kod, najlepiej o wymiarach pozwalających na swobodne ulokowanie w sejfie sprzętu elektronicznego, np. laptopa. Wybierając konkretny model sejfu warto zwrócić uwagę na jego wyświetlacz – powinien być czytelny dla obsługujących sejf gości hotelu. Wygodnym w użytkowaniu rozwiązaniem są na pewno sejfy z podświetlanym wnętrzem. Łatwo w nich wszystko odnaleźć, zwłaszcza jeśli przechowywane są w ten sposób cenne drobiazgi.

Estetyka jest równie ważna, jak funkcjonalność
Czerń i szarość, matowe wykończenie, prostota oraz minimalistyczne, srebrne elementy wykończenia – taką właśnie estetykę posiadają najczęściej sejfy hotelowe. I to się sprawdza, bowiem wyposażenie prezentuje się zarówno atrakcyjnie, elegancko, jak i profesjonalnie. Obok designu niezwykle ważna pozostaje funkcjonalność sejfu. Ten może być otwierany standardowo lub od góry. Druga opcja pozwala na ulokowanie sejfu np. w szufladzie szafki, czy biurka, dzięki czemu wyposażenie nie zajmuje przestrzeni w szafie pokoju hotelowego.

Sejf hotelowy to nie tylko ten w pokoju dla gości
Właściciele obiektów hotelowych stawiając na bezpieczeństwo majątku gości, nie zapominają o skutecznym zabezpieczeniu cennych aktywów w recepcji, czy w biurze hotelu. Uniwersalny sejf chroniący antywłamaniowy i oferujący ochronę przed ogniem zabezpieczy m.in. ważne dokumenty związane z prowadzeniem obiektu oraz zatrudnianiem pracowników. W wielu przypadkach pojawia się konieczność przechowania i zabezpieczenia cenniejszych aktywów, czy depozytów gości. Tutaj sprawdzają się specjalistyczne skrytki depozytowe lub sejfy z funkcją szuflady wrzutowej. W tym przypadku nie ma konieczności każdorazowego otwierania sejfu w sytuacji, gdy zechcemy schować w nim depozyty gotówkowe.

Rozwiązaniem wartym zainteresowania są na pewno profesjonalne minibary. Jak się okazuje, tego typu wyposażenie pokoju hotelowego można zintegrować z innymi rozwiązaniami, tj. właśnie z sejfem oraz zamkiem do drzwi na kartę magnetyczną. Jest to propozycja nie tylko wygodna w użytkowaniu, ale i podnosząca poziom bezpieczeństwa.

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułWystawili kilkaset fałszywych zaświadczeń dla ochroniarzy. Świdnicka prokuratura nadzoruje śledztwo
Następny artykułSzafy metalowe – rodzaje, właściwości i zastosowanie