Strona główna Wydarzenia Świebodzice Od poniedziałku nowe zasady funkcjonowania Wodnego Centrum Rekreacji w Świebodzicach

Od poniedziałku nowe zasady funkcjonowania Wodnego Centrum Rekreacji w Świebodzicach

0

Od 10 stycznia obowiązywać będzie nowy harmonogram dostępności Wodnego Centrum Rekreacji w Świebodzicach. – Chcąc usprawnić pracę centrum oraz, aby uniknąć problemów z wolnymi miejscami, wyznaczamy specjalne przedziały czasowe – informują przedstawiciele OSiR Świebodzice.

W poniedziałek, 10 stycznia na terenie Wodnego Centrum Rekreacji wprowadzone zostaną nowe zasady funkcjonowania. Chcąc zagwarantować wszystkim klientom wysoką jakość usług oraz przestrzegając wprowadzonych limitów (zgodnie z rozporządzeniem z dnia 14.12.2021 roku) wyznaczone zostaną specjalne przedziały czasowe – przekazali pracownicy Ośrodka Sportu i Rekreacji w Świebodzicach.

Zgodnie z nowym harmonogramem, od poniedziałku do piątku klienci indywidualni będą mogli korzystać z usług Wodnego Centrum Rekreacji od otwarcia obiektu do godziny 15.00 oraz od 19.00 do 22.00. W godzinach od 15.00 do 19.00 WCR będzie na wyłączność klubów sportowych oraz nauk pływania.

/OSiR Świebodzice, opr. mn/

Poprzedni artykułNajnowsze dane resortu zdrowia o zakażeniach w kraju, województwie i powiecie świdnickim
Następny artykułZ przytupem wrócili po rocznej przerwie! Kilkaset osób wystartowało w Świdnickim Biegu Noworocznym [FOTO/VIDEO]