Strona główna 0_Slider Mistrzowie parkowania

Mistrzowie parkowania [FOTO]

0

Zastawione samochodami chodniki i trawniki, wjazdy na posesje, a także nietypowe lub niezgodne z przepisami parkowanie, utrudniające życie pozostałym zmotoryzowanym – na takie problemy najczęściej wskazują czytelnicy Swidnica24.pl, nadsyłający zdjęcia do cyklu „Mistrzowie parkowania”. Kto tym razem przykuł uwagę mieszkańców Świdnicy oraz Świebodzic?

Ul. Komunardów w Świdnicy:

Ul. Łączna w Świebodzicach:

Ul.Długa w Świdnicy:

Czytelnicy wskazują na zajmowanie miejsc wprost przy wejściach do sklepów lub stawanie na dwóch miejscach postojowych. Przykłady ze Świdnicy:

Ul. Pułaskiego:

Ul. Komunardów:

Ul. Wróblewskiego:

Przypominamy, że art. 97 § 1 pkt 3 Kodeksu postępowania w sprawach o wykroczenia wprowadza możliwość nakładania grzywien w drodze mandatu karnego, gdy popełnienie wykroczenia ujawniono jako materiał zarejestrowany na urządzeniach technicznych należących do obywateli (telefony, kamery, rejestratory jazdy). Wystarczy opisane zdjęcie (z podaną datą i miejscem wykonania) lub film przekazać lub przesłać do straży miejskiej lub na policję. Należy podać swoje imię i nazwisko. Zgłaszający musi liczyć się z tym, że może zostać powołany na świadka. Adres e-mail świdnickiej straży miejskiej:  [email protected], adres e-mail policji: [email protected]

Na zdjęcia do cyklu “Mistrzowie parkowania” czekamy pod adresem [email protected]. Prosimy dopisać, gdzie zostało wykonane zdjęcie.

/opr.asz/

Poprzedni artykułTrwa modernizacja basenu letniego. W przebudowie także strefa wejściowa [FOTO]
Następny artykułGadżety reklamowe z Twoim logo – w co warto zainwestować w nowym roku?