Strona główna Sport Piłka nożna Biało-zieloni ruszyli z przygotowaniami

Biało-zieloni ruszyli z przygotowaniami [FOTO]

0

Od środy, 12 stycznia na sztucznym boisku Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2021/2022 rozpoczęli piłkarze pierwszej drużyny IgnerHome Polonii-Stali Świdnica. Trener Grzegorz Borowy do dyspozycji ma silną, ponad 20-osobową grupę zawodników.

W biało-zielonych szeregach jest jeszcze kilku piłkarzy, którzy ze względu na urazy dołączą do drużyny w najbliższym czasie. Przygotowania ze świdnickim czwartoligowcem rozpoczęło kilku testowanych zawodników, jak również piłkarzy wracających z wypożyczeń. W tej grupie jest między innymi dobrze znany Brazylijczyk z luksemburskim paszportem – Marcos Pauli Baumgarten, który ostatnie kilka miesięcy spędził w Bielawiance Bielawa. Na sobotę, 15 stycznia świdniczanie zaplanowali wewnętrzny sparing, który rozpocznie się o godz. 12.00 (stadion OSiR). Tydzień później podopiecznych trenera Grzegorza Borowego czeka sparingowa, wyjazdowa potyczka z beniaminkiem III ligi – Karkonoszami Jelenia Góra.

/MDvR, FOTO: Artur Ciachowski/

Poprzedni artykułKolej dużych prędkości ominie Świdnicę? Mieszkańcy wystąpili z petycją, przedstawiciele CPK sceptyczni wobec zgłoszonej propozycji
Następny artykułKKS sprawdzi formę świdniczan