Strona główna Artykuł sponsorowany Badanie wzroku i rabaty na Dzień Babci i Dziadka!

Badanie wzroku i rabaty na Dzień Babci i Dziadka!

0

Marka GLASS przygotowała atrakcyjne rabaty dla wszystkich Babć i Dziadków z okazji ich święta. Można z nich skorzystać w salonie optycznym i gabinecie przy ul. Długiej 1 w Świdnicy.

21 i 22 stycznia to wyjątkowe święto. Dlatego w tych dniach w salonach GLASS będą czekać na klientów dodatkowe rabaty na okulary.

Babciu i Dziadku, przyjdźcie do salonu Glass przy ul. Długiej 1 w Świdnicy, a przy zakupie okularów progresywnych otrzymacie rabat w wysokości do -200 zł! Kwota rabatu zależy od rodzaju wybranych soczewek okularowych. Szczegóły promocji są dostępne w salonie.

Dlaczego warto wybrać salon optyczny GLASS?

Jesteśmy lokalną siecią salonów optycznych i gabinetów nowej generacji działająca na terenie Dolnego Śląska. Stawiamy na najwyższej jakości badania wzroku, które przeprowadzamy w przełomowej technologii DNEye® PRO. Naszym priorytetem jest zapewnienie pacjentom najlepszej jakości widzenia. Dzięki skanerom DNEye® jesteśmy w stanie zaprojektować szkła okularowe z precyzją, jaka nie jest możliwa w konwencjonalnej technologii – wyjaśniają specjaliści z salonu Glass.

Za pomocą nowoczesnych urządzeń w kilka chwil otrzymujemy obszerną informację nie tylko o wadzie wzroku, jak ma to miejsce podczas klasycznego badania, ale także na temat m.in.: dokładnej mapy astygmatyzmu, głębokości komory przedniej oka, kąta Kappa, ciśnienia wewnątrzgałkowego, czy też kąta przesączania. Dzięki dwóm ostatnim parametrom możemy wykryć jaskrę na wczesnym jej etapie, a poprzez analizę topografii rogówki – zapewnić osobom z astygmatyzmem najlepszy dobór korekcji. Tak precyzyjne badanie ułatwia również dobór szkieł progresywnych zapewniając wyraźne i stabilne widzenie oraz maksymalnie skracając czas adaptacji do nowych soczewek. Dzięki okularom progresywnym będziecie dobrze widzieć zarówno w dali, jak i z bliska oraz w strefach pośrednich – dodają.

Dzień Babci i Dziadka to idealny moment, aby zbadać swój wzrok!

GLASS nowoczesne salony optyczne
Ul. Długa 1, Świdnica
Tel. 780 058 716
Mail: [email protected]
Pon.-pt. 10-18
Sb. 10-14

www.glassoptyk.pl – Facebook: GLASSoptyk – Instagram: Glassoptyk

Zapisz się na badanie | Glass Optyk

– Będzie nam  bardzo miło, jeśli zostawicie nam opinię na Google. Polub nas na Facebooku i obserwuj na Instagramie, by być na bieżąco z najnowszymi promocjami i ofertami! – zachęcają.

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułAdministracja publiczna przejdzie na pracę zdalną. Minister zdrowia zapowiada zmianę w związku ze wzrostem liczby zakażeń
Następny artykułZ końcem stycznia zmiany w świdnickiej komunikacji miejskiej