Strona główna Sport Siatkówka Zagrają charytatywnie dla Jagody

Zagrają charytatywnie dla Jagody

0

Z okazji Mikołajek organizatorzy zapraszają wszystkie chętne dzieci, młodzież i dorosłych na Charytatywny Turniej Piłki Siatkowej dla kobiet organizowany w Jaworzynie Śląskiej. Zmagania pod hasłem „Gramy dla Jagody) odbędą się w niedzielę, 5 grudnia w hali sportowej w Jaworzynie Śląskiej.

W  programie między innymi turniej piłki siatkowej dla kobiet, a w naszej kawiarence do kupienia ciasto, kanapki, kawa, herbata i woda. Do nabycia będą również rzeczy wykonane przez naszych uczniów – między innymi ręcznie malowana porcelana ufundowana przez zakłady porcelany stołowej Karolina w Jaworzynie Śląskiej. Całkowity dochód z imprezy przekazany zostanie na rehabilitację i pomoc medyczną dla Jagody Góreckiej, małej mieszkanki naszej gminy. Początek imprezy w niedzielę, 5 grudnia o godzinie 10.00 w hali sportowej przy szkole podstawowej w Jaworzynie Śląski (ulica Jana Pawła II 16 wjazd od strony ul. Świdnickiej). Jakiekolwiek pytania prosimy kierować pod numer tel. 66 28 60 953 – Monika Siwiak po godzinie 15.00 – przekazują organizatorzy przedsięwzięcia.

/MDvR/

Poprzedni artykułLimity osób i kwarantanna dla podróżnych. Nowe obostrzenia weszły w życie
Następny artykułIle kosztują zajęcia aerial silks?