Strona główna Wydarzenia Gmina Świdnica Pokazali, jak poprawnie udzielać pierwszej pomocy. OSP Panków wyróżnione w ogólnopolskim konkursie

Pokazali, jak poprawnie udzielać pierwszej pomocy. OSP Panków wyróżnione w ogólnopolskim konkursie

0

Film instruktażowy na temat udzielania pierwszej pomocy, zrealizowany przez strażaków ochotników z OSP Panków zdobył wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie „Akcja Reanimacja i Moc Ratowania”.

W Światowym Dniu Pierwszej Pomocy ogłoszono laureatów konkursu, którego organizatorem była Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Zadanie konkursowe polegało na nagraniu i przesłaniu do ARiMR filmu instruktażowego prezentującego zasady udzielania pierwszej pomocy. Na konkurs wpłynęło ponad 40 prac z całej Polski. Punktowana była także kreatywność i pomysłowość, siła przekazu oraz jakość zdjęć, dźwięku i montażu.

Laureaci konkursu: I miejsce – OSP Golina, II miejsce – OSP Targanice Górne, III miejsce ex aequo – OSP Pilaszków i OSP Roztoki. Wyróżnienia: OSP Kalisz Pomorski, OSP Nowe Miasto, OSP Olszowa, OSP Panków, OSP Radowo.

Jednostkę OSP Panków reprezentowała drużyna w składzie: Paulina Subotkiewicz, Ewa Kochanowska, Mateusz Szarwaryn, Mateusz Adamski.

/UG Świdnica, opr. mn/

fot. UG Świdnica, OSP Panków

Poprzedni artykułJak działają systemy radarowe
Następny artykułZimowe utrzymanie dróg w gminie Świdnica. Gdzie dzwonić?