Strona główna 112 Wypadek skończył się w szpitalu

Wypadek skończył się w szpitalu

0

Do poważnie wyglądającego zdarzenia doszło tuż po godzinie 19.00 na trasie Świdnica-Strzegom. Kierujący samochodem osobowym wypadł z jezdni i uderzył w drzewo.

31-latek kierując samochodem ford mondeo w trakcie manewru wyprzedzania zjechał z jezdni, unikając zderzenia czołowego z nadjeżdżającym z naprzeciwka pojazdem. Zarówno kierowca, jak i pasażerka zostali przetransportowani do szpitala z obrażeniami – informował tuż po zdarzeniu Szymon Szczepaniak, zastępca naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego świdnickiej komendy policji.

Prowadzone na miejscu czynności powodują utrudnienia. Do ich zakończenia ruchem kierować będą obecni na miejscu policjanci Wydziału Ruchu Drogowego.

Aktualizacja:

Po przeprowadzeniu czynności, policja ustaliła ostateczny przebieg zdarzenia. – Kierujący w wyniku niedostosowania prędkości do warunków na drodze zjechał z jezdni i uderzył w drzewo – podaje zastępca naczelnika WRD Szymon Szczepaniak. Kierujący i pasażerka pozostali na obserwacji w szpitalu.

/red./

Poprzedni artykułSzykują się do kolejnych prac w Parku Młodzieżowym. W planach wytyczenie ścieżki edukacyjnej, nowe nasadzenia i wycinka
Następny artykułO triumfie zadecydowała seria rzutów karnych… [FOTO]