Strona główna Artykuł sponsorowany Mikołajki w salonie optycznym GLASS w Świdnicy

Mikołajki w salonie optycznym GLASS w Świdnicy

0

GLASS zaprasza do swojego nowoczesnego salonu optycznego przy ul. Długiej 1 w Świdnicy. Z okazji zbliżających się Mikołajek możemy się spodziewać wyjątkowych niespodzianek.

Już w poniedziałek, 6 grudnia do każdego zakupu salon optyczny GLASS będzie rozdawać vouchery. Co trzeba zrobić, żeby taki voucher otrzymać?
1.Polubić salon na Facebooku -> GLASSoptyk
2. Obserwować go na Instagramie -> glassoptyk
3. 6 grudnia zrobić zakupy w salonie, a w zamian otrzymają Państwo voucher na kolejny zakup:

bon na -20% za zakupy powyżej 1000 zł,
bon na -15%  za zakupy poniżej 1000 zł.
Vouchery są ważne do końca roku.

GLASS to synonim nowoczesności. Na rynku optycznym wyróżniamy się badaniami optometrycznymi. Jako jedyni w regionie przeprowadzamy je w technologii DNEye® PRO, dzięki której zapewniamy naszym pacjentom największy komfort i jakość widzenia. Pomiar w tej technologii jest 25 razy bardziej dokładny od komputerowego badania wzroku.  Badania przeprowadzane na skanerze DNEye® dają możliwość zeskanowania aparatu wzroku w 3D. Każde oko jest inaczej zbudowane, dlatego jest to tak istotne, żeby indywidualnie podchodzić do każdego pacjenta. Wykonane pomiary przenoszone są na soczewki okularowe. Gwarantuje to indywidualną, spersonalizowaną konstrukcję soczewki, a co za tym idzie – wyraźniejsze niż kiedykolwiek widzenie – wyjaśniają specjaliści z salonu Glass.

Podczas badania optometryści otrzymują obszerne informacje m.in. na temat: dokładnej mapy astygmatyzmu, głębokości komory przedniej oka, kąta Kappa, ciśnienia wewnątrzgałkowego, czy też kąta przesączania. Dzięki dwóm ostatnim parametrom jest możliwe wykrycie jaskry na wczesnym jej etapie oraz zapewnienie osobom z astygmatyzmem najlepszego doboru korekcji.

GLASS nowoczesne salony optyczne
Ul. Długa 1, Świdnica
Tel. 780 058 716
Mail: [email protected]
Pon.-pt. 10-18
Sb. 10-14

www.glassoptyk.pl – Facebook: GLASSoptyk – Instagram: Glassoptyk

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułPonad 25 tys. nowych zakażeń w kraju, zmarły 502 osoby. Najnowsze dane resortu zdrowia
Następny artykułPędziły ponad 100 km/h przez Świdnicę