Strona główna Artykuł sponsorowany Galeria Świdnicka rozdaje choinki!

Galeria Świdnicka rozdaje choinki! [AKCJA PRZEDŁUŻONA]

0

Do świąt już coraz bliżej, zatem czas podkręcić świąteczną atmosferę, a chyba nic nie dodaje tak magii świąt w domu jak pięknie udekorowana choinka. Dlatego, z okazji mikołajek, Galeria Świdnicka przygotowała dla swoich klientów niespodziankę. Akcja została przedłużona do 10 grudnia.

Od 6 do 10 grudnia wystarczy zrobić zakupy w trzech różnych sklepach w Galerii Świdnickiej na łączną kwotę minimum 250 zł, tego samego dnia zgłosić się z paragonami do punktu promocji przy wejściu głównym od strony ulicy Westerplatte i odebrać żywą, ciętą jodłę kaukaską.

Codziennie wydawanych będzie po 100 choinek zgodnie z kolejnością zgłoszeń do punktu promocji. Zatem kto pierwszy, ten ma szansę otrzymać bożonarodzeniowe drzewko.

Odbiór choinki możliwy tylko w dniu dokonania zakupów oraz za okazaniem trzech paragonów pochodzących z trzech różnych sklepów w Galerii Świdnickiej. Jedna osoba może odebrać tylko jedną choinkę, bez względu na wielokrotność kwoty 250 zł na paragonach. Paragony z 6,7, 8, 9 i 10 grudnia nie łączą się.

Punkt promocji przy wejściu od strony ul. Westerplatte czynny będzie w dniach 6-10.12.2021 r. w godzinach 11.00-21.00 lub do wyczerpania puli nagród.

Szczegóły w regulaminie: https://www.galeria-swidnicka.pl/rozdajemy-choinki-na-mikolajki/

/Materiały – Galeria Świdnicka/

Poprzedni artykułNa tapecie starcie z wiceliderem tabeli
Następny artykułCo grają w kinie? [REPERTUAR CINEMA3D]