Strona główna Zwierzaki Cztery maluchy do adopcji

Cztery maluchy do adopcji

0
Do adopcji 4 suczki, niemal identyczne, wszystkie w najpiękniejszej opcji umaszczenia – czerni. Różnią się tylko wielkością i charakterami. Docelowo urosną całkiem duże, ale nie wiadomo, jaki precyzyjnie rozmiar osiągną. Pieski są zsocjalizowane z ludźmi, nie boją się, lubią kontakt z człowiekiem. Nie są psami wylęknionymi. To ciekawskie, gryzące i niszczące szczeniaki, czyli klasyczna wersja szczenięcia! 
Szczeniaczki wymagają nauki zachowania czystości, zostawania w samotności, dodatkowo potem muszą zostać zsocjalizowane z innymi czynnikami otoczenia. To czyste kartki, które czekają na zapisanie przez nowych właścicieli.
Zastrzegamy sobie prawo do odmowy wydania szczenięcia. Nie szukamy im domów w charakterze psów do kojca, do budy. One potrzebują kontaktu z człowiekiem i uczestniczenia w życiu rodziny, Warunkiem adopcji jest późniejsza sterylizacja suczki.
Zainteresowanych adopcją, prosimy o wysyłanie odpowiedzi na pytania z ankiety, tutaj wzór: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSdFgUaCRVB…/viewform…  , na maila: [email protected]
/Zdjęcia i ogłoszenie Fundacja Mam Pomysł/
Poprzedni artykułPrezydent zawetował „lex TVN”. W obronie stacji i wolności słowa protestowali także świdniczanie
Następny artykułPróbował przekupić policjantów