Strona główna Artykuł sponsorowany 5 drobnych prezentów dla miłośników elektroniki

5 drobnych prezentów dla miłośników elektroniki

0
Ekonomiści mówią, że wydamy w tym roku na zakupy świąteczne średnio 200 zł więcej, a kupimy 20% mniej. Jak znaleźć wyjątkowy prezent i nie nadwyrężyć budżetu?

Święta, święta i po świętach a w portfelu jakoś luźniej. Ekonomiści mówią, że wydamy w tym roku na zakupy świąteczne średnio 200 zł więcej, a kupimy 20% mniej. Idąc za ruchem no waste, eco i myśląc o oszczędnościach, coraz częściej zmieniamy swoje nawyki konsumpcyjne. Wiele rodzin kupuje sobie prezenty symboliczne. Jeśli na dużo je stać, często umawiają się na wspólne działania dobroczynne, np. zaopatrzenie jednej rodziny w ramach Szlachetnej Paczki. Co jednak nie oznacza, że w małym budżecie nie można komuś kupić udanego prezentu.

Prostym i tanim pomysłem są oczywiście książki. Sprawa się komplikuje, gdy obdarowywany to typowy miłośnik elektroniki, ale i dla niego coś znajdziemy.

Podkładka pod myszkę
Dla fana technologii nie sposób kupić taniego akcesorium elektronicznego, bo najczęściej nawet jego myszka kosztuje kilkaset złotych. Idźmy więc krok dalej i pomyślmy o… podkładce pod nią. Możemy tu iść różnymi tropami:

  • profesjonalna, z odpowiednim podłożem, profilowana,
  • gadżeciarska pod względem doboru grafiki, np. z ulubionego uniwersum gracza,
  • sentymentalna, np. z nadrukiem zdjęcia z bardzo dobrym wspomnieniem.

Pasek do smartwatcha
Szerokie pole do manewru mamy też w przypadku miłośników smartwatchy. Możemy łatwo zmienić charakter noszonego zegarka przez prostą podmiankę jego paska. Dzięki temu może stać się bardziej elegancki, np. przy metalowej lub skórzanej bransolecie. Może też zyskać nietuzinkowy wymiar stając się indywidualnym i wpadającym w oko elementem stroju. Dobry przykład to huawei watch gt 2e pasek o intensywnym kolorze, który podkreśli luźną stylizację albo będzie jak przymrużenie oka jeśli zostanie połączony ze strojem biznesowym..

Torba na laptopa
Na potrzeby transportu laptopa każdy właściciel już pewnie coś ma. Królują standardowe, materiałowe lub skórzane torby. Ale może warto zaszaleć w ramach prezentu i kupić komuś coś kolorowego, z fantazją?

Kto powiedział, że torba na laptopa nie może być jak damska torebka, zmieniana w zależności od okoliczności i humoru? Ważne, aby pasowała idealnie do rozdzielczości noszonego laptopa.

Wykupiony dostęp premium do gry
Proste, choć mało kreatywne rozwiązanie na prezent dla wszelkich miłośników gier. Równocześnie jednak na pewno trafione, zgodnie z dewizą, że prezent ma być czymś, co byś sobie sam kupił, ale zawsze Ci szkoda pieniędzy.

Jeśli więc obdarowany jest miłośnikiem World of Tanks, PS4 czy Call of Duty, zainwestuj w konto VIP lub voucher, które dadzą mu więcej możliwości. Voucher może zostać wykorzystany do zapłacenia za jakieś dobro w danej grze, np. broń czy lepszy czołg. Można też kupić po prostu… walutę danej gry, aby gracz wydał ją wedle uznania.

Ładowarka indukcyjna
Prosty i cieszący oko gadżet to ładowarka indukcyjna. Jej działanie opiera się na indukcji elektromagnetycznej. Kładzie się na niej ładowane urządzenie bez szukania kabli, zastanawiania się, czy nie chodzą za luźno itd. Często jest też ona po prostu ładna, stylowa, albo ma jakiś ciekawy kształt czy nadruk. Warto więc traktować ją jako element designu wnętrza.

Warto zwrócić uwagę na parametry techniczne, aby ładowała jak najszybciej i zdecydowanie trzeba się upewnić, czy dany telefon ma opcję ładowania bezindukcyjnego.

Poza samym prezentem duże znaczenie ma odpowiednie opakowanie. Podpisanie go w ciekawy sposób, dołączenie quizu, rysunku, śmieszna torebka dodatkowo zwiększy przyjemność obdarowanego. Na to również warto poświęcić chwilę.

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułPodarowali najcenniejszy lek
Następny artykułCierpliwie pozowały na rzecz swoich kumpli. Świąteczna sesja w schronisku